تزریق ژل به گونه

برجسته سازی و فرم دهی گونه با تزریق ژل ، با افزایش سن افراد میزان تولید کلاژن و الاستین کم می شود. در نتیجه ی این کاهش صورت انسان لاغر خواهد شد. به همین علت گاهی برای جبران این میزان کاهشف نیاز به تزریق ژل است. گاهی نیز برخی افراد به صورت ژنتیکی گونه های کوچک و صافی دارند.

این افراد نیز برای برجسته کردن گونه ها می توانند از تزریق ژل استفاده نمایند.


مزایای تزریق ژل به گونه


تزریق ژل به گونه ها برای برجسته کردن آن ها مزایای زیادی به همراه دارد. از جمله این مزایا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
- بهتر شدن وضع پوست گونه ها: تزریق ژل به گونه ها بافت و تون پوست را بهتر کرده و جلوه ی بهتری به آن می دهد.
- بزرگ شدن گونه ها: گونه های صاف یا کوچک با کمک تزریق ژل برجسته و پر شده و زیبایی به همراه می آورد.
- زیبایی گونه ها: میزان حجم ژل تزریق شده به گونه ها آناتومی و فرم صورت را تغییر داده و آن را زیباتر می کند.
- ایجاد تقارن گونه ها: اگر گونه ها تقارن کافی نداشته باشند پس از تزریق ژل می توان این تقارن را به صورت درست و یکسان ایجاد کرد.
- بهبود و افزایش حمایت ساختاری گونه ها: با بالا رفتن سن افراد حمایت ساختاری گونه ها کم می شود. تزریق ژل باعث حجیم شدن گونه ها شده و در نهایت حمایت ساختاری آن را به همراه خواهد داشت.

مزایای تزریق ژل به گونه


عوارض احتمالی


استفاده از ژل های گونه ممکن است علاوه بر مزایایی که در زیبایی دارد عوارضی را نیز به همراه آورد. گاهی تزریق این مواد به گونه سبب کبودی، ورم، خارش، سرخی، عفونت یا التهاب می شود. در موارد نادری نیز ممکن است فرد دچار مشکل و آسیب در رگ ها، کاهش بینایی، تقارن نامناسب، مرگ بافتی یا نشت ژل شود. گاهی نیز ممکن است ژل به محل درستی تزریق نشود و بنابراین ظاهری ناخوشایند در صورت ایجاد کند.


ماندگاری ژل گونه

اگرچه هدف از تزریق ژل در تمام بخش ها حجم دهی و جوان سازی می باشد اما میزان ماندگاری ژل تزریق شده به گونه با سایر بخش های صورت تفاوت دارد. معمولاً ژل های تزریق شده به قسمت گونه تا 12 ماه ماندگاری دارند. البته پس از گذشت این مدت زمان قابل ترمیم و تکرار نیز می باشند. در ماندگاری اثر این ژل ها عوامل مختلفی دخیل هستند. برخی از این عوامل مربوط به ناحیه ی تزریق، غلظت ژل، نوع ژل و سرعت متابولیزه شدن مواد ژل در بدن فرد است. در صورت انتخاب پزشک مناسب، جلوگیری از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید، مراقبت از پوست و مصرف روی می توانید طول ماندگاری ژل را افزایش دهید.

ماندگاری ژل گونه


سخن پایانی


اگر شما هم به دنبال راه های زیبایی صورت خود هستید مطمئناً به گونه نیز توجه خواهید کرد. تغییر در گونه تاثیر زیادی بر روی زیبایی صورت می گذارد. داشتن چهره ای زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. این امر امروزه طرفداران زیادی به سمت خود جلب کرده است. در صورتی که می خواهید چهره ی خود را جذاب تر کنید می توانید به ایجاد تغییر در گونه نیز توجه نمایید.