آیا جرم گیری ضرر دارد؟

آیا جرم گیری ضرر دارد؟ زیبایی لبخند ما با داشتن دندان های سفید و سالم ارتباط مستقیم دارد . اما اگر به دندان ها خوب رسیدگی نشود، بعد از مدتی تغییر رنگ می دهند. دلایل متفاوتی برای این مسئله وجود دارد. دندان هایی که کمی زرد شده اند، دیگر آن زیبایی قدیم را ندارند و علاوه بر آن باعث بروز مشکلاتی چون بیماری های لثه می شوند.

ادامه مطلب

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

لیفت صورت با نخ ، بسیاری از افراد برای رفع حالت افتادگی و شل شدگی پوست اقدام به جراحی لیفت صورت می کردند. این جراحی با خطرات زیاد و دوران نقاهت طولانی همراه بود. راه های زیادی برای جوانسازی پوست وجود داشت، اما نتایج آنها قابل مقایسه با جراحی لیفت نبود. به عبارت دیگر برای رفع افتادگی پوست و حذف پوست اضافی تنها از روش جراحی لیفت استفاده می شد.

ادامه مطلب

بخور سرد بهتر است یا بخور گرم

تفاوت دستگاه بخور سرد و گرم چیست؟ با فرا رسیدن فصول سرد سال افراد زیادی برای رهایی از خشکی مجاری تنفسی و درمان سرماخوردگی از بخور استفاده می کنند. بخور مزایای زیادی برای پوست، زیبایی و درمان انواع بیماری ها دارد و به دو صورت سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی باید گفت که عملکرد بخور سرد بهتر از گرم می باشد. اما تفاوت بخور سرد و گرم چیست؟

ادامه مطلب

علت سنگ کلیه

سنگ کلیه چیست و چگونه درمان می شود؟ به رسوبات سفت و سخت که به دلیل افزایش میزان غلظت نمک و املاح در ادرار به وجود می آیند در اصطلاح سنگ کلیه می گویند. دلایل مختلفی برای ایجاد این سنگ ها وجود دارد. علاوه بر این، این رسوبات سخت می توانند در جاهای مختلف دستگاه ادرار از مثانه گرفته تا کلیه ها ایجاد شوند. حرکت این سنگ ها معمولاً دردناک است.

ادامه مطلب

پرخوری عصبی چیست؟ و چگونه درمان می شود؟

افرادی که به پرخوری عصبی مبتلا هستند، چندین بار در هفته برای از بین بردن احساسات منفی به سراغ غذا می روند. شاید این افراد بعد از خوردن غذا، احساس گناه و شرمندگی کنند، اما به علت وجود این احساسات دوباره و دوباره به سراغ غذا می روند و وزن شان افزایش پیدا می کند و چاق می شوند.

ادامه مطلب

زیر مجموعه ها