شماره تماس شماره تماس: 09141095682
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 09141095682

بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 622
نمایش داده شده: 140
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱-۰۶-۱۲ ۱۲:۲۹:۵۷
انقضا: ۱۴۰۲-۰۶-۱۲ ۱۱:۲۳:۰۲
در مجموعه های: کلینیک پوست و مو

توضیحات

بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز بهترین دکتر کاشت ممو در تبریز کاشت مو در تبریز

بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز، کاشت مو را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد. بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، متخصصین پوست و مو و زیبایی می باشد. کلینیک کاشت مو در تبریز با تجربه چندین ساله و چندین هزار نفر مراجعه کننده، با اختلاف بین سایر کلینیک ها فعالیت می کند.

بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز

بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز، با تمرکز بر روی تخصص و ارائه روش های منحصر به فرد خدمات خود را ارائه می دهد. کاشت مو طبیعی، مطمئن ترین و زیباترین راه درمان طاسی و کم مویی است. در بهترین کلینیک ماشت مو در تبریز از فرمول لئوناردو داوینچی استفاده می شود. به این صورت که فاصله میان دو ابرو تا چانه محاسبه می شود و سپس نصف این مقدار را به نقطه میان دو ابرو به طرف بالا اضافه می شود. به کمک این روش، هر فرد ظاهر متفاوت و منحصر به فرد خود را دارد. بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز، نهایت همکاری را به لحاظ الویت زمانی و نوبت دهی، پذیرش در روزهی تعطیل و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان خواهد داشت.

بهترین دکتر کاشت مو در تبریز

بهترین دکتر کاشت مو در تبریز، رکن اصلی هر مرکز درمان هستند. تخصص و دانش از لازمه ی پزشک بودن است ولی داشتن تجربه از آن مهمتر است. مجهز بودن کلینیک به بهترین دکتر کاشت مو در تبریز، یکی از مسائل بسیار مهم است. بهترین دکتر کاشت مو در تبریز، با استفاده از تجهیزات مدرن پزشکی و تجارب شخصی می تواند بهترین نتیجه را برای مراجعه کنندگان رقم بزند. کاشت مو یکی از حساس ترین جراحی های زیبایی است، به همین علت باید در انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تبریز دقت حکافی به خرج دهید. برای دریافت وقت مشاوره و کاشت مو با شماره های درج شده تماس بگیرید.

کاشت مو در تبریز

کاشت مو در تبریز، پیوند مو، کاشت مو طبیعی و جلوگیری از ریزش مو عباراتی است که به تعداد بسیار زیاد و هر روز و هر ساعت در سایت های جستجو در اینترنت جستجو می شوند. اهمیت زیبایی بر کسی پوشیده نیست و همه در آرزوی داشتن موهای زیبا و پرپشت به سر می برند. اگر واقعا از پرداخت هزینه های گزاف داروهای ریزش مو، شامپوهایی که هر روز در معرفی می شوند و یا موادی که به دروغ جهت رشد مججد موها معرفی می شوند خسته شده اید، برای کاشت مو در تبریز به ما مراجعه کنید. برای دریافت نوبت و مشاوره با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

متخصص کاشت مو در تبریز

متخصص کاشت مو در تبریز، یکی از موارد کلیدی در کاشت مو است. استفاده از روش های مدرن پیوند و کاشت مو توسط متخصص کاشت مو در تبریز باعث می شود تا شاهد نتایج رضایت بخش و مطلوبی باشید. ممکن است در بسیاری از کلینیک ها به جای متخصص کاشت مو در تبریز، دستیاران و تکنسین ها این عمل را انجام دهند. در این صورت ممکن است شاهد ریزش مو یا عدم دریافت نتیجه باشید. با انجام مشاوره تخصصی نزد متخصص کاشت مو در تبریز، می توانید شرایط را بررسی کنید، از متخصص کاشت مو در تبریز اطمینان حاصل کنید و بدانید که آیا کاندید مناسبی برای عمل کاشت مو هستید یا نه. در صورت دریافت مشاوره و اطلاع از اقدامات قبل از عمل کاشت و پیوند مو با ما تماس بگیرید.

کلینیک کاشت مو در ولیعصر تبریز

کلینیک کاشت مو در ولیعصر تبریز، از اولین کلینیک هایی است که کاشت مو را به روش مستقیم و با  جدیدترین متد ها انجام می دهد. بالاترین میزان تراکم کاشت مو را می توانید در کلینیک کاشت مو در ولیعصر تبریز مشاهده نمایید. این کلینیک به تجهیزات مدرن مجهز است که علاوه بر افزایش سرعت، باعث کاهش احتمال آسیب به گرافت ها و در نهایت افزایش موفقیت کاشت مو می شود. سابقه ی طولانی کلینیک کاشت مو در ولیعصر تبریز، در زمینه کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سیبیل باعث شده که تمامی مراجعه کنندگان به نتیجه دلخواه خود دست یابند. کلینیک کاشت مو در ولیعصر تبریز با در اختیار داشتن کادری ماهر، با تجربه و دلسوز جز بزرگترین کلینیک های کاشت مو می باشد. پس برای داشتن موهایی زیبا و پرپشت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

کلینیک تخصصی کاشت موی نیکسیما

متخصصین 
خانم دکتر حمیده عظیمی علمداری(متخصصین پوست و مو و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی )
خانم دکتر مهناز جابریان( متخصصین پوست و مو )
و با حضور متخصصین برجسته کشور

بمدیریت دکتر یوسف زاده 
و با حضور تیم تخصصی کاشت موی رحیمی

موقعیت

تبریز
تبریز ، سر‌بالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف طبقه اول، کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نیکسیما
مختصات جغرافیایی: (38.059019266909, 46.3558673)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد

دیگر پزشکان