نیاوران

نوروفیدبک در نیاوران

متخصص نوروفیدبک ، فردی است که دانش و مهارت کافی را برای کار با دستگاه نوروفیدبک دارد. وی در ابتدا به بررسی علائم فیزیولوژیک و مشکلات روحی و روانی بیماران می پردازد. در صورت لزوم برای درمان بیماران از دستگاه نوروفیدبک استفاده می کند.
در این روش، متخصص از بیمار می خواهد تا روی صندلی بنشیند. در ادامه، حسگرهایی به نام الکترود را در نواحی مختلف بر روی پوست سر بیمار قرار می دهد. این الکترودها، فعالیت های الکتریکی مغز بیمار را ثبت می کنند و به صورت امواج EEG روی مانیتور نمایش می دهند. در اغلب موارد این امواج به شکل بازی کامپیوتری یا فیلم شبیه سازی می شوند و در دسترس بیمار قرار می گیرند. بیمار با استفاده از امواج مغزی خود بازی یا پخش فیلم را هدایت می کند. او با توجه به نتایج بازی یا تغییرات ایجاد شده در صدا به وضعیت امواج مغزی خود پی می برد. سپس در جهت اصلاح شرایط تلاش می کند.


افراد می توانند برای درمان بیماری ها و اختلالات مختلفی مانند اوتیسم، دو قطبی، فلج مغزی، دندان قروچه، صرع، بیش فعالی، بی خوابی، میگرن، افسردگی و ... به متخصص نوروفیدبک مراجعه کنند.
نوروفیدبک برای درمان افراد 5-6 سال به بالا مناسب است. در مورد اختلال بیش فعالی کودکان بهتر است در سنین مدرسه از این روش استفاده نمود.
در این بخش تعدادی از بهترین متخصصین نوروفیدبک در نیاوران را به شما معرفی می کنیم.

در این مجموعه هیچ آگهی وجود ندارد