مشاوره کودک در ونک

مشاوره کودک، یکی از مهم ترین انواع مشاوره می باشد. بسیاری از افراد در جامعه اطلاعات کافی در این زمینه ندارند. آنها تصور می کنند که فقط بزرگسالان هستند که نیاز به مشاوره دارند. در حالی که باید گفت کودکان هم ممکن است به دلیل اشتباهات تربیتی و عوامل ژنتیکی دچار اختلالات رفتاری شوند. دنیای ذهنی کودکان بسیار حساس و آسیب پذیر است. به همین علت هر تغییر کوچکی می تواند بر خلق و خوی آنها تاثیر بگذارد.
مشاور کودک فردی است که دانش و تخصص کافی را در مورد مراحل رشد کودک، نگرانی ها و مشکلات احتمالی کودکان در سنین مختلف دارد. وی در این زمینه به صورت تخصصی آموزش دیده است. ضمن اینکه با رویکردهای جدید کار با کودک آشنایی دارد. مشاور کودک، عاشق بچه ها است و با مهارت خود قادر است تا ارتباط خوب و موثری با کودک برقرار کند. وی به صورت منظم با والدین و افرادی که با کودک کار می کنند، در ارتباط می باشد.
روانشناسان زیادی معتقدند که مسائلی که در دوران کودکی برای افراد به وجود می آیند، تاثیر مهمی در سلامت روان آنها در بزرگسالی دارند. در واقع، اثراتی که دوره کودکی بر ذهن افراد می گذارند، سلامت هیجانی و روانشناختی فرد را در بزرگسالی تضمین می کنند. مشکلات رفتاری کودکان می تواند بر کیفیت زندگی آنها در آینده تاثیرگذار باشد. اگر به مشکلات کودک خود اهمیت ندهید، ممکن است در آینده هزینه های مادی و معنوی زیادی به شما تحمیل شود.


چه زمانی به مشاور کودک مراجعه کنیم؟


به طور کلی زمانی که رفتارها یا پریشانی هایی را در روابط خانوادگی، عملکرد تحصیلی، فعالیت های تفریحی و روابط با دوستان در کودک خود مشاهده کردید، بهتر است به مشاور کودک مراجعه کنید.
علاوه بر این زمانی که با مسائلی مانند طلاق، اضطراب، افسردگی، مرگ یکی از عزیزان یا حیوان خانگی، قلدری، سوء استفاده جنسی، عاطفی یا جسمی، اعتیاد، مشکلات جابه جایی خانه، مدرسه، شهر و ... مواجه شدید، می توانید از یک مشاور کودک کمک بگیرید.
مشاور کودک در یک فضای امن و آرام تلاش می کند تا تغییراتی را در رفتار، افکار و احساسات کودک ایجاد کند. وی عوامل موثر بر سلامت عمومی و بهزیستی فرزند شما را شناسایی می کند. سپس بهترین روش را برای درمان و بهبود وضعیت کودک شما به کار می برد. مشاوران کودک تلاش می کنند تا با تخصص و دانش خود، نگرانی های والدین را کاهش دهند و به کودک کمک کنند. عملکرد مشاور کودک باعث می شود تا والدین و کودک در زمان رویارویی با شرایط ناخوشایند، ترسناک و اضراب آور، استرس کمتری را تجربه کنند.
همه والدین به دنبال سلامتی و خوشبختی فرزندان خود هستند. اما مواقعی در زندگی پیش می آید که به راحتی نمی توانند مشکلات کودک خود را برطرف کنند. در این زمان لازم است تا با متخصصین این حوزه مشورت نمایند. اگر متوجه چنین مشکلاتی در کودک خود شدید، به یک مشاور کودک مراجعه کنید.
ما در این صفحه به معرفی بهترین مرکز مشاوره کودک در ونک می پردازیم.

شماره تماس 09905451755
ایجادشده توسط

دکتر زهرا خلوصی مشاوره در جنت آباد شمالی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 347
نمایش داده شده: 160
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۱:۳۹:۱۲
انقضا: ۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۱۱:۳۹:۰۰
در مجموعه های: مشاوره کودک و نوجوان

توضیحات

سلامت روان بخش مهمی از سلامت کلی کودک و نوجوان می باشد.

دکتر زهرا خلوصی مشاوره در جنت آباد شمالی ، دوره‌ی کودکی و نوجوانی دوره بسیار حساسی در زندگی فرد می باشد. اگر مشکلی در این دوره بوجود آید نباید درباره آن کوتاهی کرد و باید هرچه سریع تر به متخصص مراجعه کرد. زیرا این مشکلات زمینه ساز مشکلات بزرگتر در بزرگسالی می‌شوند. همچنین امکان دارد که درمان آن سخت تر و زمان برتر باشد. جلسات مشاوره در فضایی امن برگزار می‌شود تا در افکار، رفتار و احساسات کودک و نوجوان تغییراتی ایجاد شود. همچنین مشاور باید با دقت به صحبت ها و مشکلات آنها گوش بدهد تا بتواند راهی برای درمان به آنها ارائه دهد. 

موقعیت

جنت آباد, تهران
مختصات جغرافیایی: (35.7697147, 51.3023191)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد