نیاوران

مشاوره خانواده در نیاوران

مشاوره خانواده در جهت بهبود روابط اعضای خانواده، از بین بردن استرس ها و تنش ها تلاش می کند. از این طریق، وضعیت خانواده و خوشبختی اعضای خانواده را بهبود می بخشد.
مشاور خانواده با فعالیت های خود به بهتر شدن روابط در خانواده و سطح زندگی افراد کمک می کند. وی جلسات روان درمانی را با همه اعضای خانواده برگزار می کند. این جلسات در برخی موارد به صورت فرد و گاهی جمعی می باشند. هدف اصلی مشاور خانواده، سلامت، خوشبختی و رابطه سالم اعضای خانواده است. آنها برای پیشگیری از بروز بحران ها و مشکلات در خانواده تلاش می کنند.


 یک مشاور خانواده خوب قادر است تا ارتباطات درستی با اعضای خانواده برقرار نماید. وی فردی اخلاق مدار است و توانایی حل مسئله و آموزش و رهبری را نیز دارد.
خانواده ها در برخورد با مشکلات و بحران هایی مانند اعتیاد، مسائل پزشکی، تعارضات خانوادگی، تشخیص سلامت جسمی و روانی و... می توانند از مشاور خانواده کمک بگیرند.

مزایای استفاده از مشاوره خانواده

مشاور خانواده نقش مهمی در حفظ و توسعه سلامتی در خانواده، تقویت ارتباط و انسجام افراد خانواده، درک و همدلی، رفع اختلافات و تعارضات خانوادگی ایفا می کند. اگر برای رفع مشکلات خانوادگی خود نیاز به کمک دارید، می توانید به مشاور خانواده مراجعه کنید. ما در این بخش به معرفی بهترین مراکز مشاوره خانواده در نیاوران می پردازیم.

در این مجموعه هیچ آگهی وجود ندارد