مرکز مشاوره در نیاوران

مرکز مشاوره در نیاوران ، همه افراد در طول زندگی خود با مشکلاتی مواجه می شوند. در برخی از مواقع روند عادی زندگی آنها دچار اختلال می شود و فرد به تنهایی قادر به حل این مشکلات نیست. در این زمان می تواند به یک مرکز مشاوره مراجعه کند.
در یک مرکز مشاوره انواع خدمات مشاوره و روانشناسی به مراجعین عزیز ارائه می شوند. در واقع افراد با مراجعه به مرکز مشاوره می توانند از حجم گسترده ای از امکانات و خدمات بهره مند شوند. علاوه بر این نظارت های قدرتمندی بر مراکز مشاوره اعمال می شوند.
افراد با مراجعه به مرکز مشاوره می توانند از دانش و تجربه ی متخصصین این حوزه بهره مند شوند. مشاوران، افرادی هستند که به مسائل مراجعین خود گوش می دهند و به آنها کمک می کنند تا درک بهتری از مشکل خود داشته باشند. کسانی که از خدمات مشاوره استفاده می کنند، به راحتی قادر هستند تا با مشکلات خود روبه رو شوند.
مشاورانی که در یک مرکز مشاوره حضور دارند با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد کمک می کنند تا انتخاب های مناسبی داشته باشند و تصمیمات درستی بگیرند. در یک مرکز مشاوره از روش های نوین برای کمک به مراجعین استفاده می شود. یک مشاور بیشتر در زمینه پیشگیری و بهبود زندگی افراد سالم کمک می کند. کسانی که در حوزه های مختلفی مانند تحصیل، کار، ازدواج، خانواده و ... نیاز به مشاوره دارند می توانند به مراکز مشاوره مراجعه کنند. این مراکز دارای کادر قدرتمندی در حوزه های عمومی و تخصصی روانشناسی هستند.
مراکز مشاوره در جهت ارتقاء سلامت روان و کیفیت زندگی مردم گام بر می دارند. بسیاری از افراد در زندگی خود درگیر یک اختلال، آسیب، استرس و اضطراب هستند. برای رفع این مسئله می توانند به مرکز مشاوره مراجعه کنند. مشاور در ابتدا ریشه های مشکل را شناسایی می کند و مراجع را در این مورد آگاه می کند. مراکز مشاوره به افراد در شناسایی، توصیف، تحلیل و درمان اختلال یا مشکل رواشناختی کمک می کنند.
ما در این صفحه به معرفی بهترین مرکز مشاوره در نیاوران خواهیم پرداخت.

شماره تماس 02155141045
09025005871
ایجادشده توسط

خانم شیوا ثریایی مشاور و روانشناس در تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 440
نمایش داده شده: 57
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۰ ۰۹:۴۴:۴۹
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۲۰ ۰۹:۴۴:۰۰
در مجموعه های: مشاوره

توضیحات

روانشناسی ، یک رشته علمی گسترده، متنوع و همچنین نوعی مطالعه ذهن و رفتار می باشد.

خانم شیوا ثریایی مشاور و روانشناس در تهران ، در زمینه های اختلالات اضطرابی، وسواس فکری و عملی ناشی  از کرونا، اصول فرزند پروری، بلوغ و نوجوان.
خانواده درمانگر و زوج درمانگر  
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

موقعیت

خیابان قزوین, تهران
ابتدای خیابان امین الملک (امامزاده حسن)، جنب درمانگاه خاندان حکیم، ساختمان پزشکان آتنا، طبقه اول، مرکز مشاوره و ترک اعتیاد هدیه زندگی
مختصات جغرافیایی: (35.6710337, 51.3818445)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد