مرکز مشاوره در نیاوران

مرکز مشاوره در نیاوران ، همه افراد در طول زندگی خود با مشکلاتی مواجه می شوند. در برخی از مواقع روند عادی زندگی آنها دچار اختلال می شود و فرد به تنهایی قادر به حل این مشکلات نیست. در این زمان می تواند به یک مرکز مشاوره مراجعه کند.
در یک مرکز مشاوره انواع خدمات مشاوره و روانشناسی به مراجعین عزیز ارائه می شوند. در واقع افراد با مراجعه به مرکز مشاوره می توانند از حجم گسترده ای از امکانات و خدمات بهره مند شوند. علاوه بر این نظارت های قدرتمندی بر مراکز مشاوره اعمال می شوند.
افراد با مراجعه به مرکز مشاوره می توانند از دانش و تجربه ی متخصصین این حوزه بهره مند شوند. مشاوران، افرادی هستند که به مسائل مراجعین خود گوش می دهند و به آنها کمک می کنند تا درک بهتری از مشکل خود داشته باشند. کسانی که از خدمات مشاوره استفاده می کنند، به راحتی قادر هستند تا با مشکلات خود روبه رو شوند.
مشاورانی که در یک مرکز مشاوره حضور دارند با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد کمک می کنند تا انتخاب های مناسبی داشته باشند و تصمیمات درستی بگیرند. در یک مرکز مشاوره از روش های نوین برای کمک به مراجعین استفاده می شود. یک مشاور بیشتر در زمینه پیشگیری و بهبود زندگی افراد سالم کمک می کند. کسانی که در حوزه های مختلفی مانند تحصیل، کار، ازدواج، خانواده و ... نیاز به مشاوره دارند می توانند به مراکز مشاوره مراجعه کنند. این مراکز دارای کادر قدرتمندی در حوزه های عمومی و تخصصی روانشناسی هستند.
مراکز مشاوره در جهت ارتقاء سلامت روان و کیفیت زندگی مردم گام بر می دارند. بسیاری از افراد در زندگی خود درگیر یک اختلال، آسیب، استرس و اضطراب هستند. برای رفع این مسئله می توانند به مرکز مشاوره مراجعه کنند. مشاور در ابتدا ریشه های مشکل را شناسایی می کند و مراجع را در این مورد آگاه می کند. مراکز مشاوره به افراد در شناسایی، توصیف، تحلیل و درمان اختلال یا مشکل رواشناختی کمک می کنند.
ما در این صفحه به معرفی بهترین مرکز مشاوره در نیاوران خواهیم پرداخت.

شماره تماس 09905451755
ایجادشده توسط

دکتر فرشته میرمحمدی مشاوره در چهارراه معلم

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 351
نمایش داده شده: 206
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۲:۰۶:۲۳
انقضا: ۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۱۲:۰۶:۰۰
در مجموعه های: مشاوره

توضیحات

مشاوره فرآیندی تخصصی بین مشاور و فرد مراجعه کننده می باشد.

دکتر فرشته میرمحمدی مشاوره در چهارراه معلم ، مشاور روانشناسی فردی است که در طول فرایند مشاوره، برای حل مشکل مراجع خود تلاش می کند. راهنمایی های مشاور به مراجعه کننده کمک می کنند تا اطلاعات زیادی در مورد خود به دست آورد. در جلسات مشاوره، اهداف شخص و روش های دستیابی به آنها تعیین می شوند. تعامل با مشاور باعث می شود تا مراجع بتواند راهکاری برای مشکل خود پیدا کند. در روند مشاوره، عقاید، نگرش ها، رفتار و سبک زندگی افراد تغییر می کنند. افراد در تمام مراحل زندگی خود ( کودکی، نوجوانی، بزرگسالی و سالمندی) می توانند از خدمات مشاوره روانشناسی بهره مند شوند. مشاور روانشناس برای حل مسئله به بررسی جنبه های مختلف زندگی فرد، زوجین، خانواده یا گروه و سازمان ها می پردازد. 

موقعیت

مشهد
مختصات جغرافیایی: (36.3310433, 59.5173074)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد