شماره تماس 09304733997
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 09304733997
روزهای کاری همه روزه

شنوایی سنجی در شیراز

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 436
نمایش داده شده: 251
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۰۷:۱۸:۵۶
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۷:۱۷:۰۰
در مجموعه های: متخصص شنوایی سنجی

توضیحات

شنوایی سنجی در شیراز،کلینیک شنوایی سنجی در شیراز،دکتر شنوایی سنجی نوزاد در شیراز

شنوایی سنجی در شیراز ، با هدف کمک به عزیزان فعالیت می کند. در حال حاضر افراد بسیاری از مشکلات شنوایی رنج می برند. شاید شما هم جزو این دسته باشید یا در اطراف خود چنین افرادی را مشاهده کنید. اختلالات شنوایی می توانند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهند.


در برخی موارد هم باعث ایجاد مشکلات زیادی می شوند. در این آگهی می خواهیم شما را با شنوایی سنجی در شیراز آشنا کنیم. با ما همراه باشید.


شنوایی سنجی در شیراز


شنوایی سنجی در شیراز ، توسط متخصصان شنوایی انجام می شود. آنها برای ارزیابی سیستم شنوایی افراد از یکسری تست ها استفاده می کنند. با کمک ادیومتری (شنوایی سنجی) می توانند نوع و میزان کم شنوایی، اختلالات تعادل و موارد مربوط به عملکرد گوش داخلی را بررسی کنند. نتیجه ادیومتری به صورت نوار گوش یا ادیوگرام ثبت می شود. رایج ترین روش شنوایی سنجی بالینی، شنوایی سنجی با تون خالص است. ادیولوژیست با استفاده از این روش می تواند میزان، نوع، شکل، یک طرفه یا دو طرفه بودن و قرینگی کم شنوایی را تشخیص دهد. البته با این روش نمی تواند به طور دقیق علت مشکل را مشخص کند.
متخصصین شنوایی سنجی در شیراز برای بررسی دستگاه شنوایی افراد از روش دیگری به نام شنوایی سنجی با محرکات گفتاری نیز استفاده می کنند. آنها با کمک این روش می توانند اطلاعات مفیدی در مورد میزان توانایی فرد در برقراری ارتباطات کلامی به دست آورند. اگر ساکن شیراز هستید و با مشکلات شنوایی درگیر می باشید می توانید با شماره های شنوایی سنجی در شیراز تماس بگیرید.


کلینیک شنوایی سنجی در شیراز


کلینیک شنوایی سنجی در شیراز ، وظایف متعددی دارد. افراد در هر سنی می توانند از خدمات این کلینیک استفاده کنند. متخصصین این مرکز در معاینات خود، پارگی پرده گوش، وضعیت شیپور استاش و میزان شنوایی مراجعین را مورد ارزیابی قرار می دهند. از دیگر خدمات کلینیک شنوایی سنجی در شیراز می توان به ارزیابی های تعادل و سرگیجه، بررسی و مشاوره وزوز گوش، ساخت محافظ گوش، مشاوره، تجویز و تنظیم سمعک و ... اشاره کرد.
خدمات متنوع این کلینیک، با کیفیت و قیمت مناسبی به مراجعین عزیز ارائه می شوند. برای استفاده از این خدمات با شماره های کلینیک شنوایی سنجی در شیراز تماس بگیرید.


بهترین کلینیک شنوایی سنجی در شیراز


بهترین کلینیک شنوایی سنجی در شیراز، برای درمان انواع اختلالات و بیماری های سیستم شنوایی از روش های دارویی، وسایل کمک شنیداری (مانند سمعک) و جراحی استفاده می کند. یکی از بیماری های سیستم شنوایی، کم شنوایی انتقالی است. در این حالت، ارتعاشات صوتی به خوبی به گوش داخلی نمی رسند. در نتیجه این بیماران نمی توانند به درستی صداها را بشنوند. این بیماری به دلایل مختلفی مانند عفونت گوش خارجی یا گوش میانی، جمع شدن جرم در مجرای گوش خارجی، پارگی پرده گوش و. .. اتفاق می افتد. برای ارتباط با بهترین کلینیک شنوایی سنجی در شیراز می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


دکتر شنوایی سنجی در شیراز


دکتر شنوایی سنجی در شیراز، با دقت به معاینه بیمار خود می پردازد و برای تشخیص دقیق مشکل افراد از تست های شنوایی استفاده می کند. یکی از مهم ترین اختلالات سیستم شنوایی، کم شنوایی است. این بیماری به علت های مختلفی ایجاد می شود. از مهم ترین علل کم شنوایی می توان به نقص های هنگام تولد، عفونت شدید گوش میانی، بیماری های ارثی، صدمه به گوش، بیماری های گوش داخلی، قرار گرفتن در محیط های پر سر و صدا و پارگی پرده گوش اشاره کرد. انواع مختلف کم شنوایی شامل کم شنوایی حسی- عصبی، انتقالی و مختلط می شوند. برای اطلاع از ساعات فعالیت دکتر شنوایی سنجی در شیراز با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


دکتر شنوایی سنجی نوزاد در شیراز


دکتر شنوایی سنجی نوزاد در شیراز ، از طریق غربالگری سلامت به بررسی قسمت های مختلف سیستم شنیداری نوزادان می پردازد. غربالگری شنیداری نوزاد در روزهای ابتدایی تولد وی انجام می شود. دکتر شنوایی سنجی نوزاد در شیراز با استفاده از غربالگری شنوایی می تواند ناشنوایی های مادرزادی و کم شنوایی را در آغاز تولد کشف کند. این غربالگری به عنوان قسمتی از برنامه تشخیص و مداخله زودهنگام کم شنوایی محسوب می شود. پزشکان در این برنامه به دنبال اهداف مشخصی هستند. از جمله اهداف این برنامه می توان به غربالگری کامل تا 1 ماهگی، تشخیص کامل تا 3 ماهگی، تجویز وسایل کم شنیداری و سمعک تا 6 ماهگی اشاره کرد.
دکتر شنوایی سنجی نوزاد در شیراز با استفاده از تشخیص و مداخله زودهنگام می تواند از پیامدهای شدید روانی، آموزشی و زبانی کم شنوایی جلوگیری کند.
اگر این غربالگری برای نوزادان انجام نشود، ممکن است مشکلات شنیداری آنها تا 14 ماهگی هم مشخص نشوند. در این شرایط، نوزاد با مشکلات مختلفی در تکامل زبانی، آموزشی، گفتاری، مشکلات رفتاری، کاهش سلامت روانی، مهارت های تطبیقی ضعیف مواجه می شود. در صورتی که مشکلات نوزاد قبل از 6 ماهگی کشف نشوند، او دیرتر شروع به صحبت خواهد کرد. شما می توانید با مراجعه به دکتر شنوایی سنجی نوزاد در شیراز از سلامت سیستم شنوایی نوزاد خود مطمئن شوید.


مرکز شنوایی سنجی در شیراز


مرکز شنوایی سنجی در شیراز ، به افراد توصیه می کند در صورت مواجه شدن با مشکلاتی مانند درد گوش، خارش شدید گوش، ترشحات غیر طبیعی از گوش، سرگیجه و احساس گیجی، مشکل در شنیدن صداهای آهسته، بلند کردن صدای تلویزیون و رادیو، سابقه کم شنوایی در خانواده و هر مشکل دیگر در رابطه با سیستم شنوایی به پزشک مراجعه کنند.
مرکز شنوایی سنجی در شیراز بهترین خدمات را به بیماران ارائه می دهد. این مرکز برای جلب نظر مراجعین خود از تجهیزات پیشرفته استفاده می کند. کادر درمانی این مجموعه زمان کافی را برای پاسخ گویی به عزیزان قرار می دهند. نوبت دهی در مرکز شنوایی سنجی در شیراز در کوتاه ترین زمان انجام می شود و ویزیت بیماران طبق برنامه صورت می گیرد. پرسنل این مرکز، افرادی مسئولیت پذیر و متعهد هستند. آنها اصول رفتار حرفه ای را در قبال بیماران رعایت می کنند. شما می توانید برای استفاده از خدمات متنوع و با کیفیت مرکز شنوایی سنجی در شیراز با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

موقعیت


شیراز
مختصات جغرافیایی: (29.6060218, 52.5378041)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد