فیزیوتراپی در منطقه 22 فیزیوتراپی


افزودن به پسندها
  • شناسه آگهی : 340
  • بازدید : 246


اطلاعات تماس


توضیحات آگهی

فیزیوتراپی در منطقه 22 ، آیا شما می دانید فیزیوتراپی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ شاید در اطراف شما هم افرادی باشند که بر اثر عوامل مختلفی مانند حوادث، بیماری ها، تصادفات و ... دچار آسیب های جسمی شده باشند. این امر موجب شده تا قدرت حرکتی آنها محدود شود. در نتیجه برای انجام فعالیت های روزانه خود نیاز به کمک دارند.


گروهی از متخصصین به نام فیزیوتراپیست ها، دانش و مهارت کافی را برای کمک به این افراد دارند. در این آگهی می خواهیم اطلاعاتی در مورد فیزیوتراپی در منطقه 22 در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.


فیزیوتراپی در منطقه 22


فیزیوتراپی در منطقه 22 ، فیزیوتراپی، دانشی است که کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. متخصصین فیزیوتراپی در منطقه 22 نقش مهمی در توانبخشی و مراقبت های حاد بیماران ایفا می کنند. همچنین در زمینه حفظ عملکردهای حرکتی، مدیریت بیماری های مزمن و آموزش بیماران تلاش می کنند. فیزیوتراپی می تواند در تمام مراحل زندگی به افراد کمک کند. بیماران با استفاده از تکنیک های فیزیوتراپی در منطقه 22 می توانند توانایی های خود را افزایش دهند.
فیزیوتراپیست های فیزیوتراپی در منطقه 22 افرادی متخصص هستند که از دانش روز دنیا آگاه می باشند. آنها انگیزه زیادی برای درمان بیماران خود دارند و از توانایی کافی در مدیریت روانی و جسمی بیمار برخوردار هستند. فیزیوتراپیست ها، افرادی صبور می باشند و به راحتی می توانند با بیمار خود ارتباط موثری برقرار نمایند. برای استفاده از خدمات متنوع فیزیوتراپی در منطقه 22 با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


فیزیوتراپی خوب در منطقه 22


فیزیوتراپی خوب در منطقه 22 ، با استفاده از روش های مختلفی اقدام به درمان بیماران می کند. این روش ها شامل الکتروتراپی، منوال تراپی، تمرین درمانی و هیدروتراپی می شوند. در الکتروتراپی از جریان های الکتریکی، مغناطیسی، لیزر، اولتراسوند و ... برای درمان استفاده می کنند. خواص هر یک از این روش ها با سایرین متفاوت است. متخصصین فیزیوتراپی خوب در منطقه 22 در بیشتر اوقات برای تحریک پوست یا عضله و عصب از جریان های الکتریکی استفاده می کنند. الکتروتراپی در برخی موارد برای کاهش درد و گاهی برای تقویت و فعال سازی عضله به کار می رود. در منوال تراپی با کمک یکسری تکنیک های دستی به درمان بیمار می پردازند. این تکنیک ها با هدف کاهش درد یا ناتوانی اسکلتی عضلانی مورد استفاده قرار می گیرند.
فیزیوتراپیست های فیزیوتراپی خوب در منطقه 22 از یکسری تمرینات استفاده می کنند تا التهاب موجود در بدن بیمار را کاهش دهند. آنها با حفظ دامنه ی حرکتی و بهبود قدرت و استقامت عضلانی موجب کاهش نشانه ها و بهبود عملکرد بدن می شوند. در هیدروتراپی، از دو خاصیت آب یعنی کاهش وزن در آب و مقاومت در مقابل حرکت استفاده می کنند. در هیدروتراپی، فشار کمتری به مفاصل وارد می شود. فیزیوتراپی خوب در منطقه 22 به افراد کمک می کند تا توان از دست رفته خود را به دست آورند.


مرکز فیزیوتراپی در منطقه 22

مرکز فیزیوتراپی در منطقه 22 ، خدمات متنوعی را به بیماران عزیز ارائه می دهد. افرادی که با بیماری های مغز و اعصاب (نورولوژی)، قلبی، عروقی و تنفسی، بیماری های روماتیسمی و پوستی، ارتوپدی و آسیب های ورزشی مواجه هستند، می توانند از این خدمات بهره ببرند. فیزیوتراپیست های مرکز فیزیوتراپی در منطقه 22 برنامه های درمانی خاصی را برای درمان سوختگی ها تنظیم می کنند. آنها همچنین برنامه ریزی های متفاوتی را برای حفظ سلامت زنان انجام می دهند. این مرکز از یک فضای آرام و بهداشتی برخوردار است. برای رسیدن به اهداف خود از بهترین متد و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کند. خدمات گوناگون و با کیفیت مرکز فیزیوتراپی در منطقه 22 موجب جلب رضایت مراجعین عزیز می شود.


آدرس فیزیوتراپی در منطقه 22


آدرس فیزیوتراپی در منطقه 22 ، فیزیوتراپیست ها در ابتدا به بررسی شرایط فیزیکی، روانی(سایکولوژیکی) ، عاطفی و اجتماعی بیماران خود می پردازند. هدف آنها این است که بتوانند کیفیت زندگی افراد را بهبود ببخشند. بعد از ارزیابی بیماران و بر اساس یافته های قضاوت بالینی، یک برنامه درمانی تنظیم می کنند. آنها اهداف درمانی را با توجه به اولویت های بیمار تعیین می کنند. سپس برای مدیریت مشکل توسط خود بیمار، بهترین راهکارها را ارائه می دهند. فیزیوتراپیست ها در جلسه اول ، مشاوره های لازم را جهت پذیرش بیمار انجام می دهند. پس از تحلیل و ارزیابی، نوع بیماری یا اختلال را تشخیص می دهند. بعد از دریافت اطلاعات کافی در مورد سبک زندگی افراد و مطالعه سوابق پزشکی بیماران برای آنها پرونده تشکیل می دهند. سپس شدت اختلال تعیین می شود و میزان درد یا بهبودی با کمک آزمایش های فیزیکی درجه بندی می شوند.
در هر جلسه فیزیوتراپی جزئیات مربوط به روند درمان بیمار در پرونده وی ثبت می شوند. مراحل درمانی به مرور زمان به شکل پیشرفته تری انجام می شوند. در انتها پس از رسیدن به هدف موردنظر، بیمار ترخیص می شود و گزارش های درمانی برای پزشک وی ارسال می شوند. اگر تمایل دارید تا از یک برنامه منظم درمانی بهره مند شوید، به آدرس فیزیوتراپی در منطقه 22 مراجعه نمایید. برای به دست آوردن آدرس فیزیوتراپی در منطقه 22 با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


فیزیوتراپی منطقه 22


فیزیوتراپی منطقه 22 ، با هدف بهبود عملکرد، افزایش دامنه حرکات، افزایش قدرت، انعطاف و تحمل عضلات، بهبود زندگی، وضعیت راه رفتن و عملکرد کلی افراد انجام می شود. متخصصین فیزیوتراپی منطقه 22 در بخش های متنوعی فعالیت می کنند. افراد مختلف (کودک، جوان، ورزشکار، سالمند و...) می توانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند. بیماران برای کاهش درد، بهبود توانایی های حرکتی، پیشگیری از آسیب های ورزشی یا کمک به ترمیم آنها، کنترل ادرار و مدفوع، تجویز اسپیلنت یا بریس و ... به فیزیوتراپی منطقه 22 مراجعه می کنند. این مرکز خدمات گوناگونی در زمینه پیشگیری از ناتوانی یا برخی از جراحی ها، توانبخشی پس از سکته مغزی، تصادف یا جراحی، بهبود تعادل فرد (جهت جلوگیری از زمین خوردن سالمندان)، یادگیری نحوه ی استفاده از وسایل کمکی و اعضای مصنوعی به بیماران ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با فیزیوتراپی منطقه 22 تماس بگیرید. شماره های درج شده در آگهی متعلق به فیزیوتراپی منطقه 22 می باشد.


کلینیک فیزیوتراپی در منطقه 22


کلینیک فیزیوتراپی در منطقه 22 ، خدمات زیادی را به عزیزان ارائه می دهد. در مواقعی که به سیستم عصبی فرد آسیب وارد می شود، برای فرد و اطرافیان او مشکلاتی ایجاد می کند. برخی از این مشکلات شامل تون عضلانی غیرنرمال، ضعف عضلات، مشکلات حفظ تعادل، اختلال در راه رفتن و ... می شوند. متخصصین کلینیک فیزیوتراپی در منطقه 22 اقدامات لازم را برای مدیریت و بهبود این بیماران انجام می دهند. در مورد مشکلات نورولوژیکی پیش رونده که برای زمان زیادی همراه با فرد هستند، تیم توانبخشی در تمام مدت حضور دارند. آنها به بیمار کمک می کنند تا محدودیت های خود را مدیریت نماید.
فیزیوتراپیست های کلینیک فیزیوتراپی در منطقه 22 یک برنامه مناسب درمانی را برای افراد تنظیم می کنند. این برنامه به بیمار کمک می کند تا عملکرد فرد در بهترین سطح حفظ شود. با استفاده از این برنامه ها می توان روند تخریبی بیماری های نورولوژیکی پیش رونده را کند کرد. درصورتی که به خدمات فیزیوتراپی نیاز دارید با کلینیک فیزیوتراپی در منطقه 22 تماس بگیرید.

موقعیت آگهی

دکتر کجاست در تلاش است با ایجاد بستر مناسب برای ارتباط بین بیمار و پزشک به متخصصان سلامت برای فعالیت حرفه ای بهتر کمک کند.

ارتباط با ما

شماره همراه : 09366599609

تلفن دفتر : 02191090646

فکس : 02144297790

آدرس : فلکه اول صادقیه ، ستارخان
پلاک 575 ساختمان دانش

مجوزها

سایت دکتر کجاست فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

شرایط و قوانین

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر کجاست می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما