شماره تماس 09015934594
02144727178
09391859678 واتس اپ
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 09015934594
روزهای کاری همه روزه

فیزیوتراپی در دهکده المپیک فیزیوتراپی ثمین

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 429
نمایش داده شده: 532
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۰۴ ۱۱:۲۰:۲۷
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۰۴ ۱۱:۱۴:۰۰
در مجموعه های: فیزیوتراپی

توضیحات

فیزیوتراپی در دهکده المپیک ،فیزیوتراپی خوب در دهکده المپیک، مرکز فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در دهکده المپیک ، فیزیک درمانی نام دیگری برای فیزیوتراپی می باشد. در واقع فیزیوتراپی شیوه ای از درمان بیماری ها و اختلالات عصبی- ماهیچه ای- اسکلتی است. در فیزیوتراپی، برای درمان بیماران از تجهیزات مکانیکی، جریان های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر استفاده می کنند.


در این روش ها با کمک ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق به درمان بیماران می پردازند. برای آشنایی با فیزیوتراپی در دهکده المپیک تا انتهای آگهی با ما همراه باشید.


فیزیوتراپی در دهکده المپیک


فیزیوتراپی در دهکده المپیک ، فیزیوتراپی زیرمجموعه ای از پزشکی می باشد که هدف آن پیشگیری از بیماری ها، درمان، توان بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است. تمرین درمانی، الکتروتراپی و مهارت های درمان با دست سه روش اصلی درمان می باشند. فیزیوتراپیست در تمرین درمانی، با استفاده از ورزش های درمانی خاص، ماساژ و آب درمانی به افزایش سطح سلامت بیمار کمک می کند. در الکتروتراپی درمان بوسیله ی دستگاه های ویژه ای انجام می شود. این دستگاه ها معمولا امواجی را به شکل خاص تولید می کنند و تغییر می دهند. برای مراجعه به فیزیوتراپی در دهکده المپیک و بهره مندی از بهترین روش ها و دستگاه ها با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.


فیزیوتراپی خوب در دهکده المپیک


فیزیوتراپی خوب در دهکده المپیک ، فیزیک درمانی خوب باید ویژگی هایی داشته باشد. برخی از این ویژگی ها را برای شما می آوریم. درمان باید توسط فیزیوتراپیست با سابقه انجام شود و محیطی آرام برای مراجعین فراهم کند. زیرا تسکین درد به محیط آرام نیاز دارد. همچنین پاکیزگی محیط فیزیوتراپی و کلیه کادر آن بسیار مهم است. در کلینیک فیزیوتراپی باید از جدیدترین تجهیزات استفاده کنند. متخصصین فیزیوتراپی خوب در دهکده المپیک به جدیدترین متد روز دنیا آشنایی دارند و در تنظیم برنامه های درمانی بیماران از این برنامه ها استفاده می کنند. بیماران می توانند با مراجعه به این کلینیک، تمام مراحل درمان خود را انجام دهند. اگر شما به درمان با فیزیوتراپی نیاز دارید، به فیزیوتراپی خوب در دهکده المپیک مراجعه کنید.


مرکز فیزیوتراپی در دهکده المپیک


مرکز فیزیوتراپی در دهکده المپیک ، خدمات متنوعی را به بیماران خود ارائه می دهد. یکی از آنها، خدمات مربوط به بیماری های روماتیسمی و پوستی می باشد. این بیماری انواع زیادی دارد که 3 نوع شایع تر آنها آرتریت روماتویید، آرتروز و پوکی استخوان می باشند. فیزیوتراپیست با در نظر گرفتن شرایط بیمار از درمان های الکتریکی و حرارتی، درمان های دستی و تمرینات مناسب استفاده می کند. این روش ها برای کاهش درد، التهاب و سفتی، بهبود قدرت عضلانی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. برای درمان بیماری های خود به مرکز فیزیوتراپی در دهکده المپیک مراجعه کنید. شماره های ثبت شده در این آگهی مربوط به مرکز فیزیوتراپی در دهکده المپیک می باشند.


آدرس فیزیوتراپی در دهکده المپیک


آدرس فیزیوتراپی در دهکده المپیک ، بیماری های قلبی و عروقی یکی دیگر از بیماری هایی می باشد که به روش فیزیوتراپی یا فیزیک درمانی درمان می شوند. روی سیستم قلبی عروقی و تنفسی، بیماری ها و اختلالات زیادی می توانند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم اثر بگذارند. فیزیوتراپیست با کمک به تخلیه ترشحات، آموزش الگوی صحیح تنفس، حفظ فعالیت فیزیکی مناسب، آموزش راهکارهایی برای مدیریت علائم توسط خود فرد و ... باعث بهبود سلامت سیستم قلبی و تنفسی فرد می شود. ادم لنفی یکی از شایع ترین مشکلات عروقی می باشد که هدف اصلی فیزیوتراپی در این مورد کاهش میزان ادم (تورم) است. همچنین در کنار اقدامات پزشکی به کاهش ریسک عفونت و نرم کردن بافت فیبروتیک کمک می کند. برای بهره مندی از فیزیوتراپی خوب به آدرس فیزیوتراپی در دهکده المپیک مراجعه نمایید.


فیزیوتراپی دهکده المپیک


فیزیوتراپی دهکده المپیک ، فیزیوتراپی فواید بسیاری دارد. برنامه های منظم فیزیوتراپی در کاهش اثرات خونریزی به داخل مفصل ها تاثیر زیادی دارند. خونریزی های مفصلی می توانند منجر به آسیب دیدگی دائمی مفصل ها شوند. در این صورت بیمار نیاز به عمل جراحی خواهد داشت. افرادی که از خدمات فیزیوتراپی بعد از جراحی استفاده می کنند، سریعتر بهبود می یابند. علاوه بر این، فیزیوتراپی زمینه ای را فراهم می کند تا تغییراتی که در وضعیت آسیب دیدگی های بیمار اتفاق می افتند را تشخیص دهند. اگر برای بهبود وضعیت خود به یک برنامه منظم و حساب شده ی فیزیوتراپی نیاز دارید، با شماره های فیزیوتراپی دهکده المپیک تماس بگیرید.


کلینیک فیزیوتراپی در دهکده المپیک


کلینیک فیزیوتراپی در دهکده المپیک ، در کلینیک فیزیوتراپی خوب باید از فیزیوتراپیست با تجربه و حرفه ای استفاده کند. همچنین اتاق های درمانی خصوصی برای هر فرد داشته باشد. ساعت های کاری کلینیک خوب باید منعطف و مطابق نیاز بیمار باشند. همچنین باید از بروز ترین و جدیدترین تکنیک های درمانی و تجهیزات استفاده کند. برای استفاده از خدمات کلینیک فیزیوتراپی در دهکده المپیک با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

موقعیت

دهکده المپیک , تهران
مختصات جغرافیایی: (35.7668514, 51.2524869)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد