ولیعصر

سکس تراپی در ولیعصر

متخصص سکس تراپی فردی است که در زمینه روابط جنسی، ارتباط جنسی و سکس تراپی تحصیل کرده است. هدف او کمک به زوجین می باشد. در واقع، سکس تراپی به افراد کمک می کند تا بتوانند چالش های فیزیکی و عاطفی خود را برطرف نمایند و یک رابطه زناشویی رضایت بخش داشته باشند.
متخصص سکس تراپی می تواند زن یا مرد باشد. در هر حال، این امر تاثیری بر روش درمانی یا توانایی مشاور نمی گذارد. هر فردی با توجه به سلیقه خود می تواند به مشاور سکس تراپی مرد یا زن مراجعه کند.
امروزه یکی از مهم ترین مشکلات زوجین، عدم رضایت از روابط جنسی می باشد. ریشه ی بسیاری از مشکلات جنسی مربوط به روابط اجتماعی و مشکلات شخصیتی است. بنابراین، یک روان درمانگر می تواند با شناسایی و ارزیابی فردی، مشکلات اجتماعی و شخصیت هر فرد به او کمک کند.
علاوه بر این، متخصص سکس تراپی دانش کافی را در مورد فیزیولوژی بدن و آناتومی اندام های جنسی و عملکرد آنها دارد. او نسبت به اختلالات روانی و فیزیکی تسلط داشته و می تواند افراد را در این زمینه راهنمایی کند.
افرادی که با مشکلاتی مانند بی میلی جنسی، اعتماد به نفس پایین، سرد مزاجی بیش از اندازه، مقاربت دردناک، مشکل در ارگاسم، تمایل به ترک رابطه، انحرافات جنسی، ناتوانی در نعوظ و ... مواجه هستند، می توانند به متخصص سکس تراپی مراجعه کنند.
با کمک سکس تراپر می توانید چالش های جنسی خود را حل کنید و از رابطه جنسی خود رضایت بیشتری داشته باشید.   
در این صفحه به معرفی بهترین متخصصین سکس تراپی در میدان ولیعصر می پردازیم.

در این مجموعه هیچ آگهی وجود ندارد