نیاوران

سکس تراپی در نیاوران

سکس تراپی در نیاوران ، یکی از مهم ترین ارکان زندگی مشترک، روابط جنسی است. داشتن رابطه جنسی خوب موجب استحکام روابط بین زوجین می شود و اختلال در آن می تواند به بنیان خانواده آسیب وارد کند. اگر صمیمیتی در ارتباط زناشویی خود نمی بینید یا تمایلی به برقراری ارتباط جنسی ندارید، می توانید به متخصص سکس تراپی مراجعه کنید.
علاوه بر این، او می تواند در حل مشکلاتی مانند مقاربت دردناک، مشکل رسیدن به ارگاسم، احساس گناه در رابطه جنسی، ارتباط ناخشنود با شریک جنسی و تمایل به ترک آن، مشکل کنترل انزال، انحرافات جنسی و ... به زوجین کمک کند.
عواملی مانند ناتوانی های جنسی و ناآگاهی زوجین از نحوه صحیح برقراری رابطه جنسی موجب می شوند تا زوجین در زندگی خود با مشکلات جدی روبه رو شوند. اگر این مسائل برطرف نشوند، سطح کیفی زندگی آنها کاهش می یابد و ممکن است به جدایی زوجین منتهی شود.
سکس تراپی یکی از خدمات روانشناسی است که به شکل گفتار درمانی به مراجعین ارائه می شود. هدف از سکس تراپی این است که زوجین بتوانند چالش های فیزیکی و عاطفی خود را کنار بگذارند و یک رابطه زناشویی رضایت بخش را تجربه کنند.
متخصص سکس تراپیست در ابتدا مشکل بین زن و مرد را شناسایی می کند. سپس بهترین راهکار را برای رسیدن به روابط جنسی ایمن را ارائه می دهد. این خدمات موجب نزدیکی بیشتر و حفظ زندگی جنسی زن و مرد می شوند.
اگر شما هم در برقراری ارتباط جنسی دچار مشکل هستید، می توانید از یک متخصص سکس تراپیست کمک بگیرید. در غیر این صورت، ناتوانی جنسی می تواند بر کیفیت و سلامت زندگی عاطفی شما تاثیر بگذارد و به آن صدمه زیادی وارد نماید.
عدم نزدیکی احساسی و دشواری در برقراری ارتباط با شریک جنسی برای برخی از افراد تبدیل به یک دغدغه ی جدی شده است. این افراد هم می توانند برای رفع مشکل خود از یک سکس تراپیست کمک بگیرند. متخصص سکس تراپی، زوجین را ترغیب می کند تا در روابط خود تغییراتی ایجاد کنند. سکس تراپیست مهارت کاملی در زمینه مشاوره و روان درمانی دارد. وی قادر به شناسایی و بررسی مشکلات فردی، اجتماعی و شخصیتی بیمار می باشد. ضمن اینکه به فیزیولوژی بدن و آناتومی ارگان های جنسی و عملکرد آنها کاملا آشنا است.
در این صفحه به معرفی بهترین متخصصان سکس تراپی در نیاوران می پردازیم.