شماره تماس 09191934418
02186085817
02186085759
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

بهترین روانشناس در میرداماد

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 526
نمایش داده شده: 440
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۱:۱۶:۲۸
انقضا: ۱۴۰۱-۱۰-۲۳ ۱۱:۱۶:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

بهترین روانشناس در میرداماد

بهترین روانشناس در میرداماد ، به افراد کمک می کند تا با درک یکدیگر ، راحت تر در اجتماع زندگی کنند. با شناخت حرکات و حالات انسان ها می توان علت و هدف رفتار آنها را متوجه شد. برای حل مشکلات مختلف خود می توانید از یک روانشناس کمک بگیرید. در اینجا می خواهیم در مورد بهترین روانشناس در میرداماد صحبت کنیم.


بهترین روانشناس در میرداماد


بهترین روانشناس در میرداماد با تکیه بر تخصص و مهارت خود به افراد کمک می کند تا بر مشکلات خود غلبه کنند. روانشناسی علمی است که رفتار و فرایندهای ذهنی انسان ها را به روش علمی مورد مطالعه قرار می دهد. در برخی موارد، روانشناسی را رفتارشناسی می نامند. به این دلیل که موضوع اصلی روانشناسی، مطالعه رفتارها، فعالیت ها و واکنش های انسان یا موجودات زنده در موقعیت های مختلف می باشد.بهترین روانشناس در میرداماد فردی است که از سلامت روان برخوردار است و می تواند یک ارتباط موثر با مراجع خود برقرار نماید. او شرایطی را فراهم می کند تا مراجع بتواند بدون استرس و نگرانی مشکلات خود را بازگو کند. از ویژگی های بهترین روانشناس در میرداماد می توان به دانش، تجربه، صبر، دلسوزی، رازداری، علاقه به یادگیری و ... اشاره کرد. وی شنونده ای فعال است و زمان کافی را به مراجع خود اختصاص می دهد. از طریق شماره های موجود در آگهی می توانید با بهترین روانشناس در میرداماد ارتباط برقرار کنید.


روانشناس در میرداماد


هدف روانشناس در میرداماد ، درک و توضیح افکار، احساسات، عواطف و رفتار می باشد. او برای مطالعه این موارد از تکنیک های مختلفی مانند مشاهده، ارزیابی و آزمایش استفاده می کند. روانشناس پس از جمع آوری اطلاعات، به کنترل رفتار می پردازد. برای این منظور از تجربیات آزمایشگاهی، روانکاوی یا روان درمانی بهره می برد. روانشناس در میرداماد برای دستیابی به نتایج دقیق، اقدام به طراحی تست های شخصیت، عملکرد، استعداد و یا هوش می کند. روانشناس برای کمک به مراجع خود، الگوهای رفتاری یا روابط علت و معلولی بین رویدادها را مورد بررسی قرار می دهد. برای درمان مشکلات مختلفی مانند درک و مقابله با اعتیاد، درمان علائم افسردگی و اضطراب، تشخیص و درمان اوتیسم، حمایت از افراد مبتلا به زوال عقل، کمک به افراد برای کم کردن وزن، رسیدگی به افراد مبتلا به بیماری های مزمن، تشخیص و درمان بیش فعالی، مقابله با مشکلات خواب و ... به روانشناس در میرداماد مراجعه کنید.


روانشناس خانواده در میرداماد


روانشناس خانواده در میرداماد در زمینه حل مشکلات خانوادگی آموزش دیده است. بروز برخی از مشکلات در خانواده امری طبیعی است. اما در صورت عدم توجه، این مشکلات به بحران هایی تبدیل می شوند که بنیان خانواده را متزلزل می کنند. برخی از مسائلی که بر زندگی تک تک اعضای خانواده تاثیر می گذارند شامل تغییر شغل، مدرسه، مشکلات مالی، بیماری یا فوت عزیزان، ترک اعتیاد، مشکلات بین خواهران و برادران، تعامل روزمره با دیگران می شوند. در برخورد با این مسائل می توان از یک روانشناس خانواده کمک گرفت.روانشناس خانواده در میرداماد با استفاده از مهارت و تجربه خود می تواند استرس و تعارضات بین اعضای خانواده را کاهش دهد. این امر باعث می شود تا روابط بین اعضا و تعاملات آنها بهبود یابند. روانشناس خانواده ابتدا با اعضای خانواده صحبت می کند. با توجه به این صحبت ها و بررسی رفتار افراد، مشکل را ریشه یابی می کند. سپس با استفاده از تکنیک های خاصی به حل مشکل کمک می کند. برای استفاده از خدمات روانشناس خانواده در میرداماد با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


مشاور ازدواج در میرداماد


مشاور ازدواج در میرداماد به زوجین کمک می کند تا شناخت عمیق تری از یکدیگر به دست آورند. مهم ترین اتفاق زندگی هر فرد، ازدواج می باشد. همه افراد دوست دارند تا با داشتن یک ازدواج موفق، خوشبختی خود را تضمین نمایند. امروزه افراد برای یافتن زوج مناسب خود از راهنمایی های مشاور ازدواج استفاده می کنند. مشاور ازدواج  در میرداماد با اطلاعاتی که از طریق مصاحبه با زوجین به دست می آورد به یک شناخت کلی از شرایط طرفین می رسد. در ادامه برای سنجش و ارزیابی زوجین از آزمون های معتبر علمی استفاده می کند. هدف این آزمون ها، بررسی سلامت روانی، شناخت تفاوت ها و ویژگی های مشترک زوجین و احتمال موفقیت ازدواج می باشد. البته این آزمون ها قطعیت ندارند و مشاور با تمرکز بر صحبت های زوجین، شناخت دقیقی از آنها پیدا می کند. مواردی مانند سبک زندگی، خانواده، ویژگی های شخصی، معیارهای انتخاب همسر، انتظارات، احساسات، خطوط قرمز و ... در جلسات مشاوره ازدواج مطرح می شوند. مشاور پس از شنیدن صحبت های زوجین و تمرکز بر آنها می تواند چشم اندازی از زندگی زوجین را ترسیم نماید. او تلاش می کند تا زوجین را در مورد چالش های زندگی آینده آگاه کند. اما نظر قطعی در مورد ازدواج یا عدم ازدواج به مراجعین نمی دهد. در واقع وظیفه مشاور ازدواج، آگاهی دادن است و تصمیم نهایی بر عهده زوجین می باشد. افرادی که در شرف ازدواج هستند می توانند با استفاده از خدمات مشاوره پیش از ازدواج، استرس خود را از بین ببرند و درک بهتری نسبت به خود و طرف مقابل کسب نمایند. اگر قصد ازدواج دارید می توانید از خدمات مشاور ازدواج در میرداماد استفاده کنید. برای این منظور با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


زوج درمانگر در میرداماد


زوج درمانگر در میرداماد فردی است که می تواند مشکلات و تنش های بین زوجین را شناسایی کند و برای رفع آنها اقدام نماید. هدف زوج درمانگر در میرداماد این است که بتواند روابط بین زوجین را بهبود بخشد. او می تواند در زمینه رفتار، تفکر اشتباه، نوع احساسات، نحوه ارتباط و حل تعارضات به زوجین کمک کند. در صورت بروز مشکل بین زوجین بهتر است به زوج درمانگر مراجعه کنند. با گذشت زمان، عمق مشکلات بیشتر می شود و برای رفع آنها نیاز به زمان بیشتری است. با کمک یک زوج درمانگر می توانید مشکلات خود را برطرف نمایید و از شدت یافتن آنها جلوگیری کنید. معمولا زوجین به دلایلی مانند مشکلات مالی، فرزند پروری، نیازهای جنسی، خیانت، ناباروری، قمار، اعتیاد، رفتار بد یکی از طرفین و فاصله عاطفی به زوج درمانگر مراجعه می کنند. اگر شما هم با مشکلاتی از این دست مواجه هستید، توصیه می کنیم هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام کنید. زوج درمانگر در میرداماد می تواند در این زمینه به شما کمک کند.


سکس تراپی در میرداماد


سکس تراپی در میرداماد به زوجین کمک می کند تا روابط جنسی خود را بهبود بخشند. یکی از فاکتورهای مهم در حفظ زندگی زوجین، داشتن رابطه جنسی سالم است. البته در برخی موارد ناتوانی های جنسی و عدم آگاهی از روش صحیح برقراری رابطه جنسی می تواند باعث بروز مشکلاتی شود. در این زمان افراد می توانند با مراجعه به مرکز سکس تراپی در میرداماد، مشکل خود را برطرف نمایند. زوجین باید دقت داشته باشند که در صورت حل نشدن این مشکل، سطح کیفی زندگی آنها پایین می آید و موجب جدایی زن و مرد می شود.افراد می توانند برای رفع مشکلاتی مانند ناتوانی در نعوظ، بی میلی جنسی، سرد مزاجی بیش از اندازه، اعتماد به نفس پایین، ناتوانی در کنترل رفتار جنسی، عدم پاسخ دهی به تحریکات جنسی و مسائلی از این دست به سکس تراپیست مراجعه کنند.متخصصین سکس تراپی در میرداماد مشکلات درون فردی و بین فردی موجود در روابط جنسی را بررسی می کنند. آنها تلاش می کنند تا با حل مشکلات، به افراد کمک کنند که از رابطه جنسی خود لذت ببرند. برای حل مشکلات جنسی خود می توانید از متخصصین سکس تراپی در میرداماد کمک بگیرید.
گواهی نامه های اخذ شده توسط خانم دکتر سهیلا جاویدنیا شامل : دوره کامل درمانگری شناختی و رفتاری بزرگسال، دوره کامل درمانگری شناختی و رفتاری کودک و نوجوان، مدرس مهارت‌های زندگی، زوج‌درمانی شناختی و رفتاری، مشاوره پیش از ازدواج، دوره های متعدد طلاق و خیانت، طرح واره درمانی، اجرا و تفسیر آزمون هوش بینه، اجرا و تفسیر آزمون d2 ( توجه و تمرکز)، اجرا و تفسیر آزمونهای شخصیت و استعدادیابی، دوره فرزند پروری، دوره ی کامل درمانگری هیجان مدار (ئی اف تی) مقدماتی و پیشرفته، دوره زوج درمانگری هیجان مدار (EFT)، دوره سکس تراپی و دوره کارورزی تحت سوپرویژن دکتر فریبرز باقری ریاست دانشگاه علوم و تحقیقات می باشد.
 
سوابق پژوهشی:
مقایسه بهزیستی روانی نوجوانان در الگوهای ارتباط مادر-فرزند (مجله روان‌شناسی و دین)
مقایسه بهزیستی روانی نوجوانان در الگوهای ارتباط پدر و فرزند (در انتظار چاپ)
بررسی و مقایسه خود کارآمدی دانش آموزان با و بدون اختلال یادگیری (دومین کنفرانس بین‌المللی پژوهش‌های کاربردی در علوم تربیتی و مطالعات رفتاری و آسیب‌های اجتماعی در ایران)
مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان شناختی مبتنی بر ذهن آگاهی بر نشانگان سوگ، بد تنظیمی هیجان و تاب آوری در زنان مبتلا به اختلال سوگ(در انتظار چاپ)

مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر نشانگان سوگ  
مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر تاب آوری  
مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر بد تنظیمی هیجانی  
مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر نشانگان سوگ و بد تنظیمی هیجانی

سوابق تحصیلی:
کارشناس رشته بیهوشی( دانشگاه شهید بهشتی)
کارشناس رشته روان‌شناسی عمومی
کارشناس ارشد رشته روان‌شناسی بالینی
 دکترای روان‌شناسی بالینی


بیمه های زیر نظر :

بیمه بانک می باشد.

موقعیت

تهران
مختصات جغرافیایی: (35.6892523, 51.3896004)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد

دیگر پزشکان