شماره تماس 09191934418
02144713068
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 525
نمایش داده شده: 663
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۱:۱۴:۲۲
انقضا: ۱۴۰۱-۱۰-۲۳ ۱۱:۱۴:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر

بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر ، همه افراد به دنبال یک زندگی ایده آل و توام با آرامش هستند. عوامل مختلفی مانند شادی، خوشبختی، موفقیت، سلامت روحی و ورانی، ثروت مالی، جایگاه اجتماعی و ... نقش مهمی در رضایت افراد از زندگی ایفا می کنند. علم روانشناسی می تواند به افراد کمک کند تا به اهداف خود دست پیدا کنند. با کمک متخصصین این حوزه، افراد می توانند مشکلات زندگی خود را برطرف نمایند و از این طریق قدمی در جهت رضایت مندی از زندگی بردارند. در این آگهی می خواهیم شما را با بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر


بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر ، خدمات مفیدی را به مراجعین عزیز ارائه می دهد. علم روانشناسی به مطالعه و بررسی رفتار و فرایندهای ذهن انسان و سایر موجودات زنده می پردازد. امروزه انسان ها، فعالیت های خود را بر اساس فکر و اندیشه خود انجام می دهند. این امر باعث شده تا شناخت رفتار و فرایندهای ذهنی افراد از اهمیت بالایی برخوردار باشد. بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر فردی است که دانش و مهارت کافی را در این زمینه دارد. او می تواند با استفاده از روش های مختلفی مانند مشاهده، ارزیابی و تفسیر عملکرد انسان ها، چگونگی و چرایی فعالیت های آنها را شناسایی نماید. بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر قادر است تا ارتباط بین عملکرد مغز و رفتار و نیز رابطه بین محیط و رفتار فرد را ارزیابی نماید. او به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فرد، یادگیری و انگیزش در انسان ها می پردازد. از این طریق به آنها کمک می کند تا بر مشکلات خود غلبه کنند. برای ارتباط با بهترین روانشناس در دریاچه چیتگر با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


روانشناس خانواده در دریاچه چیتگر


روانشناس خانواده در دریاچه چیتگر بر روی عواطف، افکار، رفتار، روابط زوج ها و خانواده ها تمرکز می کند. خانواده به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی شناخته می شود که سلامت آن نقش مهمی در سلامت جامعه ایفا می کند. بروز مشکلات در هر خانواده ای امری طبیعی است. اما اگر برای حل این مشکلات اقدامی نشود ممکن است به بحران هایی بزرگ تبدیل شوند که بنیان خانواده را متزلزل نمایند. پویایی خانواده نقش مهمی در عملکرد روانشناختی اعضای آن دارد. روانشناس خانواده در دریاچه چیتگر تلاش می کند تا با استفاده از تکنیک های خاصی مشکلات موجود در خانواده را برطرف نماید و ارتباط بین اعضای خانواده را بهبود بخشد. برای حل مشکلات بین زوج ها، مشکلات مدرسه ای جوانان، مسائل رفتاری کودکان یا نوجوانان، چالش های مراقبتی از یکی از اعضای خانواده، افسردگی، بیش فعالی، خیانت، خشونت، اختلالات دو قطبی و ... می توان از روانشناس خانواده در دریاچه چیتگر کمک گرفت. 

مشاور ازدواج در دریاچه چیتگر


مشاور ازدواج در دریاچه چیتگر ، به زوجین کمک می کند تا تصمیم درستی در مورد ازدواج خود بگیرند. ازدواج به عنوان مهم ترین اتفاق زندگی افراد شناخته می شود. همه افراد دوست دارند تا شریک مناسبی برای زندگی خود پیدا کنند و زندگی آرامی را آغاز نمایند. در این بین، شناخت طرفین از یکدیگر نقش مهمی در موفقیت و یا شکست زندگی آنها ایفا می کند. امروزه بسیاری از افراد برای رسیدن به شناخت بهتر از یکدیگر با مشاور ازدواج مشورت می کنند. مشاور ازدواج در دریاچه چیتگر از طریق صحبت با زوجین، سلامت روان و میزان آمادگی آنها را برای ازدواج می سنجد. همچنین به بررسی تفاوت ها و ویژگی های مشترک طرفین و خانواده های آنها می پردازد. در این جلسات، میزان آشنایی زوجین با مهارت های زندگی و روابط میان فردی مشخص می شود. حضور در این جلسات به زوجین کمک می کند تا تصمیم بهتری برای زندگی خود بگیرند. البته نقش مشاور ازدواج در دریاچه چیتگر، فقط راهنمایی است اما تصمیم نهایی با خود زوجین می باشد. افرادی که با مشکلات عاطفی، زناشویی، خیانت، اعتیاد، بدبینی، دخالت خانواده ها و ... مواجه هستند حتما با یک مشاور ازدواج مشورت نمایند. برای بهره مندی از خدمات مشاور ازدواج در دریاچه چیتگر با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. 

زوج درمانگر در دریاچه چیتگر


زوج درمانگر در دریاچه چیتگر اقدامات لازم را برای بهبود روابط بین زوجین انجام می دهد. زوج درمانی نوعی روان درمانی است که هدف آن حل مشکلات زوجین و بهبود رابطه آنها می باشد. در بسیاری از موارد بین زوجین اختلافاتی ایجاد می شود که آنها به تنهایی نمی توانند آن را حل کنند. در این زمان می توانند از زوج درمانگر در دریاچه چیتگر کمک بگیرند. در جلسات زوج درمانی، زن و شوهر در مورد احساسات و افکار خود با یک فرد آموزش دیده بحث می کنند. در این جلسه، زوج ها در مورد زندگی مشترک خود صحبت کرده و با بررسی آن، در جهت ایجاد تغییرات تلاش می کنند. زوج درمانگر در دریاچه چیتگر به زوجین کمک می کند تا سوء تفاهم ها، انتظارات غیر معقول، تصورات بیان نشده خود را که باعث ایجاد تعارض شده برطرف نمایند. بهتر است زوجین در ابتدای بروز تعارضات به زوج درمانگر مراجعه کنند تا در زمان کوتاه تری مشکل آنها رفع شود. در بسیاری از موارد، زوج ها زمانی مراجعه می کنند که مشکلات آنها به شکل پایدار درآمده است. البته در این زمان هم می توان مشکلات را حل کرد اما نیازمند صرف زمان، هزینه و انرژی بیشتری است. برای رفع مشکلات و تعارضات خود می توانید از زوج درمانگر در دریاچه چیتگر کمک بگیرید.

سکس تراپی در دریاچه چیتگر 

سکس تراپی در دریاچه چیتگر ، به زوج ها کمک می کند تا از داشتن یک رابطه جنسی خوب لذت ببرند. یکی از مهم ترین نکات در زندگی مشترک، داشتن رابطه جنسی است. در مواردی که این رابطه دچار مشکل شود می تواند پایه های زندگی را سست کند. در صورت ادامه این روند، ممکن است طلاق اتفاق بیفتد. برای جلوگیری از این امر می توان از خدمات سکس تراپی در دریاچه چیتگر استفاده نمود. سکس تراپر فردی است که دانش کافی را در زمینه فیزیولوژی بدن، اختلالات جنسی، روش های درمان مشکلات جنسی و ... دارد. برای رفع مسائلی از قبیل استرس و اضطراب جنسی، عدم تمایل به داشتن رابطه جنسی، مشکلات نعوظ و زود انزالی، اعتیاد به سکس، نزدیکی دردناک، نارضایتی جنسی و مواردی از این دست می توانید با سکس تراپی در دریاچه چیتگر تماس بگیرید. شماره های درج شده در آگهی متعلق به سکس تراپی در دریاچه چیتگر می باشند.

روانشناس خوب در منطقه 22

روانشناس خوب در منطقه 22 فردی صبور و رازنگهدار است. او علاوه بر داشتن مدرک علمی، از مهارت و قدرت سخنوری بالایی برخوردار می باشد. روانشناس خوب در منطقه 22 زمان کافی را برای مراجع خود اختصاص می دهد و به عنوان یک شنونده فعال به صحبت های مراجع گوش می دهد. او همواره به دنبال یافتن بهترین روش ها برای حل مسائل افراد می باشد. وی در رویارویی با مراجع خود کاملا سنجیده عمل می کند و یک ارتباط موثر را با وی ایجاد می کند. رفتار و گفتار سنجیده او باعث می شود تا مراجع با خیالی آسوده و بدون استرس مشکل خود را مطرح نماید. روانشناس خوب در منطقه 22 به مراجع خود احترام می گذارد و هرگز در مورد وی قضاوت نمی کند. در مسیر درمان، اهداف را برای مراجع مشخص می کند و همواره امیدوار است تا به نتایج دلخواه برسد. رضایت مراجعین قبلی نشان دهنده موفقیت و اثربخشی روش های درمانی روانشناس خوب در منطقه 22 می باشند. وی همواره پیگیر روند درمان مراجعین خود است. 

روانشناس خانواده در منطقه 22

روانشناس خانواده در منطقه 22 به اعضای خانواده کمک می کند تا زندگی آرامی داشته باشند. اعضای خانواده در طول زندگی با مشکلات متعددی مواجه می شوند. برخی از آنها به سادگی حل می شوند. اما برخی دیگر چالش برانگیز هستند و در صورت عدم توجه می توانند به مسائل بحرانی تبدیل شوند. در این زمان لازم است تا از تجربه و مهارت متخصصین این حوزه کمک بگیرند. روانشناس خانواده در منطقه 22 فردی است آموزش دیده و با تجربه که می تواند ارتباط موثری را با اعضای خانواده ایجاد کند. او از طریق صحبت با تک تک اعضای خانواده، به بررسی مشکلات افراد و ارتباط بین آنها می پردازد. روانشناس تلاش می کند تا با استفاده از تکنیک خاص خود روابط بین اعضای خانواده را بهبود بخشد. ضمن اینکه به آنها آموزش می دهد تا در برخورد با مشکلات چگونه رفتار کنند. روانشناس خانواده در منطقه 22 می تواند در رفع نارضایتی زوجین از رابطه جنسی، مدیریت خشم، عدم تفاهم، کاهش درگیری خانواده ها، ارتقا سطح کیفی زندگی، مشکلات شغلی و اجتماعی، رفع تنش و استرس خانواده، از بین بردن اختلافات بین خواهران و برادران و ... کمک کند.  برای ارتباط با روانشناس خانواده در منطقه 22 با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. 

بهترین روانشناس در منطقه 22

بهترین روانشناس در منطقه 22 با اصول اخلاق حرفه ای آشنا است و در چهارچوب آن فعالیت می کند. وی همواره به دنبال یادگیری و به روز کردن علم خود می باشد. او از قدرت حل مسئله بالایی برخوردار است و از مصاحبه تشخیصی و بالینی برای ارزیابی و بررسی مشکل مراجع استفاده می کند. در ابتدا اقدام به ثبت اطلاعات مراجع کرده و پرونده وی را تکمیل می کند. وی با ارزیابی وضعیت درمانجو تلاش می کند تا بهترین راه حل را برای رفع مشکل به کار ببرد. بهترین روانشناس در منطقه 22 برای تشخیص صحیح اختلال از تست های مختلف روانشناسی مانند تست هوش و شخصیت کمک می گیرد. پس از تشخیص، اهداف درمانی را برای مراجع مشخص می کند. او به مراجع خود امید می دهد و از وی می خواهد تا در مسیر درمان همراهی نماید. این امر موجب می شود تا در زمان کوتاه تری به موفقیت برسند. اگر در زندگی خود با مشکلات مختلفی مانند عدم تفاهم، خیانت، طلاق، خشونت، سوء استفاده جنسی، مشکلات شغلی، رفتاری و ... مواجه شدید می توانید از بهترین روانشناس در منطقه 22 کمک بگیرید. شماره های ثبت شده در اگهی متعلق به بهترین روانشناس در منطقه 22 می باشند.

رزومه و سوابق خانم دکتر جاوید نیا


گواهی نامه های اخذ شده توسط خانم دکتر سهیلا جاویدنیا شامل :

دوره کامل درمانگری شناختی و رفتاری بزرگسال، دوره کامل درمانگری شناختی و رفتاری کودک و نوجوان، مدرس مهارت‌های زندگی، زوج ‌درمانی، شناختی و رفتاری، مشاوره پیش از ازدواج، دوره های متعدد طلاق و خیانت، طرح واره درمانی، اجرا و تفسیر آزمون هوش بینه، اجرا و تفسیر آزمون d2 ( توجه و تمرکز)، اجرا و تفسیر آزمون های شخصیت و استعدادیابی، دوره فرزند پروری، دوره ی کامل درمانگری هیجان مدار (ئی اف تی) مقدماتی و پیشرفته، دوره زوج درمانگری هیجان مدار (EFT)، دوره سکس تراپی می باشد.

سوابق پژوهشی: مقایسه بهزیستی روانی نوجوانان در الگوهای ارتباط مادر-فرزند (مجله روان‌شناسی و دین)، مقایسه بهزیستی روانی نوجوانان در الگوهای ارتباط پدر و فرزند (در انتظار چاپ)، بررسی و مقایسه خود کارآمدی دانش آموزان با و بدون اختلال یادگیری (دومین کنفرانس بین‌المللی پژوهش‌های کاربردی در علوم تربیتی و مطالعات رفتاری و آسیب‌های اجتماعی در ایران)، مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان شناختی مبتنی بر ذهن آگاهی بر نشانگان سوگ، بد تنظیمی هیجان و تاب آوری در زنان مبتلا به اختلال سوگ(در انتظار چاپ)

سوابق تحصیلی: کارشناس رشته بیهوشی( دانشگاه شهید بهشتی)، کارشناس رشته روان‌شناسی عمومی، کارشناس ارشد رشته روان‌شناسی بالینی، دکترای روان‌شناسی بالینی
دکتر سهیلا جاویدنیا سوابق بسیار زیاد و حرفه ای دارند که شامل : سابقه خدمت در مراکز درمانی بقیه الله الاعظم، نجمیه، فیروزگر، بیمارستان ولیعصر ناجا (۱۲ سال)، مرکز مشاوره و روان‌درمانی شریف، مشاوره فردی _ زوج درمانگر - مشاوره پیش از ازدواج _ خانواده درمانی، مرکز مشاوره و روان‌ درمانی تارا (درحال خدمت)، مرکز شمیم، زوج‌درمانی، بیمارستان عرفان از سال ۹۶، روان‌شناس بالینی درمانگاه فرهنگیان (در حال خدمت) از سال ۹۷، روان‌شناس بالینی مرکز مشاوره و روان‌درمانی سلام (درحال خدمت)، زوج‌درمانی مشاوره پیش از ازدواج _ خانواده درمانی، کلینیک تارا (در حال خدمت)، زوج‌درمانی _ مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره نوجوان می باشد.

بیمه مورد تایید :

بیمه نیروهای مسلح

مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر نشانگان سوگ  
مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر تاب آوری  
مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر بد تنظیمی هیجانی  
مقاله مقایسه اثربخشی درمان متمرکز بر هیجان و درمان مبتنی بر ذهن آگاهی بر نشانگان سوگ و بد تنظیمی هیجانی

موقعیت

تهران
دریاچه چیتگر
مختصات جغرافیایی: (35.745160150000004, 51.214035789232334)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد

دیگر پزشکان