روانشناس در ونک

روانشناس در ونک ، روانشناس فردی است که به بررسی عملکرد مغز و رفتار انسان ها می پردازد. علاوه بر این، ارتباط فرد با خود و محیط اطراف را مورد ارزیابی قرار می دهد. با این کار به افراد کمک می کند تا مشکلات خود را کنترل و بر آنها غلبه نمایند.
در منطقه ونک تعداد زیادی روانشناس به مراجعین خدمت رسانی می کنند. اما چطور می توان یک روانشناس خوب را در این منطقه پیدا کرد؟


1- کمک گرفتن از اطرافیان : برای این کار می توانید از دوستان، آشنایان یا خانواده خود کمک بگیرید و از آنها بخواهید تا یک روانشناس خوب را به شما معرفی کنند. بیمارانی که به پزشکان مختلف مراجعه می کنند، در صورت رضایت از نتیجه درمان، پزشک را به اطرافیان خود معرفی می کنند.
2- مشورت با پزشک معتمد : برخی از افراد برای یافتن روانشناس خوب از پزشک مورد اعتماد خود کمک می گیرند.
3- جستجو در اینترنت : شما می توانید برای یافتن روانشناس خوب در ونک از اینترنت کمک بگیرید. برای این کار، نام روانشناس موردنظر را جستجو کنید و اطلاعات لازم را در مورد تحصیلات، تخصص و سوابق وی به دست آورید. یا اینکه در سایت های سازمان نظام روانشناسی کشور یا وب سایت های معتبر به دنبال روانشناس خوب در محدوده ونک بگردید.  

شماره تماس 09191934418

دکتر سهیلا جاوید نیا روانشناسی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 463
نمایش داده شده: 35
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۶ ۱۱:۳۶:۱۳
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۲۶ ۱۱:۳۶:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

روانشناسی به مطالعه ی رفتارها و فرآیندهای ذهنی انسان ها و موجودات زنده می پردازد

دکتر سهیلا جاوید نیا روانشناسی ، روانشناس فردی است که که در رشته ی روانشناسی تحصیل کرده است و با توجه به علم و دانشی که دارد به بررسی اختلالات رفتاری و شناختی می پردازد و آن ها را درمان می کند. روانشناسان معتقدند همه ی رفتارها و فعالیت های مختلف انسان ریشه در طرز تفکر و اندیشه آن ها دارد. روانشناسی، رفتار شناسی نیز نام دارد زیرا روانشناسان به بررسی رفتار انسان ها و دیگر موجودات زنده می پردازند و روی رفتارها تمرکز دارند. به طور کلی رفتارها شامل مجموعه کنش ها واکنش ها، حالت ها، عادت ها و... می باشند که معمولا ثابت هستند و توسط روانشناسان مورد ارزیابی و پیش بینی قرار می گیرند.

موقعیت

ونک , تهران
مختصات جغرافیایی: (35.764663, 51.4058606)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد