ولیعصر

روانشناس در ولیعصر

روانشناس کیست؟
فردی است که به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش انسان ها می پردازد. وی عملکرد مغز و رفتار و نیز ارتباط بین محیط و رفتار افراد را مورد ارزیابی قرار می دهد. همچنین به مطالعه ی  رفتار، انگیزه ها، افکار و احساسات افراد می پردازد و به آنها کمک می کند تا بتوانند مشکلات خود را کنترل و بر آنها غلبه نمایند.  
روانشناس با استفاده از تکنیک های مختلفی مانند مشاهده، ارزیابی و آزمایش اقدام به نظریه پردازی می کند. او پس از جمع آوری اطلاعات، در جهت کنترل رفتار فرد تلاش می کند. در این راستا، از تجربیات آزمایشگاهی، روانکاوی یا روان درمانی بهره می برد.

ویژگی های روانشناس

وی فردی صادق و شنونده ای فعال می باشد. مهارت زیادی در برقراری ارتباط با مراجعین خود دارد. یک روانشناس، هرگز در مورد مراجع خود قضاوتی نمی کند. او علاوه بر دانش و مهارت از قدرت درک بالایی برخوردار می باشد. وی برای راحتی بیشتر مراجع خود شرایطی را فراهم می کند تا مراجع بتواند با خیالی آسوده و بدون استرس مشکلات خود را مطرح نماید.  
برای رفع مشکلاتی مانند افسردگی، استرس، وسواس، فوبیا، پرخوری عصبی، بی اشتهایی عصبی، اختلالات خواب و ... می توانید از یک روانشناس کمک بگیرید.
در این بخش شما را با بهترین کلینیک های روانشناسی در میدان ولیعصر آشنا می کنیم.

در این مجموعه هیچ آگهی وجود ندارد