روانشناس در نیاوران

روانشناس در نیاوران ، بسیاری از افراد در زندگی خود با مشکلاتی روبه رو می شوند که به تنهایی قادر به حل و مدیریت آنها نیستند. برای این منظور می توانند از روانشناسان کمک بگیرند. روانشناس کسی است که به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش افراد می پردازد. در این بخش می خواهیم روش های مختلفی را برای پیدا کردن روانشناس در نیاوران به شما معرفی کنیم.


1- اینترنت : شما می توانید با جستجو در اینترنت به لیست روانشناسان دست پیدا کنید.
2- پرسیدن از اطرافیان : بسیاری از افراد از اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و اطرافیان خود می خواهند تا یک روانشناس خوب را به آنها معرفی کنند. معمولا زمانی که فردی از عملکرد یک پزشک رضایت دارد، او را به اطرافیان خود معرفی می کند.
3- جستجوی نام پزشک و بررسی سوابق او : اگر نام پزشک موردنظر خود را در گوگل جستجو کنید می توانید به سایت او دسترسی پیدا کنید. از این طریق اطلاعاتی در مورد تحصیلات، سوابق و ... وی به دست می آورید.
4- پرسش از متخصصین قابل اعتماد : متخصصین حرفه های مختلف منابع خوبی برای پیدا کردن یک روانشناس خوب هستند.
5- استفاده از منابع سازمان یا محل کار : بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، با برخی از متخصصین قرارداد دارند. آنها این متخصصین را به کارمندان خود معرفی می کنند.
6- مراجعه به وب سایت های معتبر : شما می توانید برای پیدا کردن روانشناس خوب در نیاوران به وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

شماره تماس 26656680-1
09128601070
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

آرام اندیش کلینیک روانشناسی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 396
نمایش داده شده: 43
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۰۱ ۰۶:۳۶:۲۶
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۰۱ ۰۶:۳۶:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

انجام معتبرترين تست های بين المللی شخصيت شناسی، هوش و استعداديابی

کلینیک آرام اندیش ، انجام معتبرترين تست های بين المللی شخصيت شناسی، هوش و استعداديابی

کلینیک مشاوره و روانشناسی آرام اندیش، مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه های سلامت روان است که تلاش دارد با نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روان پزشکی خدماتی در بالاترین سطح خود را ارائه دهد.کلینیک آرام اندیش، با دارا بودن کارد درمانی متخصص در زمینه ها و گرایش های مختلف روانشناختی، توانسته است تیمی مجرب و قدرتمند در محیطی آرام و مناسب گرد هم آورد.هدف گروه روانشناسی آرام اندیش بالا بردن سطح سلامت روان در اجتماع و ایجاد سیستمی است که همه ی اقشار جامعه بتوانند از خدمات روان شناختی بهره مند شوند.همچنین می خواهیم روشی را ایجاد کنیم که مراجعین بتوانند به طور آشکار همکاری کنند و احساس احترام، گوش دادن و درک شدن داشته باشند. در قلب درمان خوب، یک رابطه کاری قوی نیز بین مراجع و درمانگر وجود دارد.متخصصین آرام اندیش آماده ارائه راهکارهای مفید و کاربردی برای طیف وسیعی از اختلالات در سنین مختلف مانند مشکلات ارتباطی، تمرکز، حافظه و تصمیم گیری، مشکلات سازگاری، وسواس، اختلالات خوردن، اضطراب، افسردگی، مهارت های فرزند پروری، رابطه اجتماعی بهتر، مدیریت هیجان، مهارت های زندگی، موفقیت شغلی، روابط زناشویی، روان درمانی و مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج و مشکلات جنسی، به شما مراجعین محترم بصورت مشاوره حضوری و آنلاین می باشند.بهترین سکس تراپ در پاسداران را از ما بخواهید.روانشناسان باتجربه در فضایی راحت و ایمنمراجعه به روانشناس تصمیم ساده ای نیست و اغلب نیاز به شجاعت دارد تا با کسی صحبت کنید، ما این را می فهمیم.ما می توانیم در این مسیر شما را پشتیبانی کنیم و می توانیم به سوالات شما در مورد مراجعه به یکی از روانشناسان پاسخ دهیم.شاید کسی به شما گفته باشد که نگرانتان است. شاید بدلیل اینکه اتفاقاتی برای شما افتاده ترسیده باشید، یا شاید از شرایط زندگی خود احساس گیجی یا نارضایتی دارید؟دلایل و انگیزه شما هرچه باشد، هدف ما این است که با مراجعین خود پذیرش و عدم قضاوت را داشته باشیم.به همراه انجام معتبرترین تست‎‏ های بین‏المللی شخصیت شناسی، هوش و استعدادیابی و ...

موقعیت

تهران
خیابان پاسداران، روبروی گلستان هفتم، پلاک ۳۸۲ (ساختمان قائم)، طبقه پنجم، واحد ۱۷
مختصات جغرافیایی: (35.7745934, 51.4636269)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد