روانشناس در نیاوران

روانشناس در نیاوران ، بسیاری از افراد در زندگی خود با مشکلاتی روبه رو می شوند که به تنهایی قادر به حل و مدیریت آنها نیستند. برای این منظور می توانند از روانشناسان کمک بگیرند. روانشناس کسی است که به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش افراد می پردازد. در این بخش می خواهیم روش های مختلفی را برای پیدا کردن روانشناس در نیاوران به شما معرفی کنیم.


1- اینترنت : شما می توانید با جستجو در اینترنت به لیست روانشناسان دست پیدا کنید.
2- پرسیدن از اطرافیان : بسیاری از افراد از اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و اطرافیان خود می خواهند تا یک روانشناس خوب را به آنها معرفی کنند. معمولا زمانی که فردی از عملکرد یک پزشک رضایت دارد، او را به اطرافیان خود معرفی می کند.
3- جستجوی نام پزشک و بررسی سوابق او : اگر نام پزشک موردنظر خود را در گوگل جستجو کنید می توانید به سایت او دسترسی پیدا کنید. از این طریق اطلاعاتی در مورد تحصیلات، سوابق و ... وی به دست می آورید.
4- پرسش از متخصصین قابل اعتماد : متخصصین حرفه های مختلف منابع خوبی برای پیدا کردن یک روانشناس خوب هستند.
5- استفاده از منابع سازمان یا محل کار : بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، با برخی از متخصصین قرارداد دارند. آنها این متخصصین را به کارمندان خود معرفی می کنند.
6- مراجعه به وب سایت های معتبر : شما می توانید برای پیدا کردن روانشناس خوب در نیاوران به وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

شماره تماس 02188017725
09128391043
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 02188017725

دکتر فروغ طاهر سلطانی روانشناسی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 455
نمایش داده شده: 23
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۶ ۱۰:۲۴:۰۶
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۲۶ ۱۰:۲۴:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

رشته ی روانشناسی یکی از محبوب ترین زیر شاخه های رشته انسانی می باشد.

دکتر فروغ طاهر سلطانی روانشناسی ، رواشناسی در همه ی دنیا رشته ای محبوب است. این رشته با روان انسان ها رابطه ی مستقیم دارد و همیشه مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد. علم روانشناسی در واقع به شناخت روح و روان انسان ها با توجه به افکار و رفتارهای آنها می پردازد.

موقعیت

نیاوران , تهران
مختصات جغرافیایی: (35.8082586, 51.4623212)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد