روانشناس در نیاوران

روانشناس در نیاوران ، بسیاری از افراد در زندگی خود با مشکلاتی روبه رو می شوند که به تنهایی قادر به حل و مدیریت آنها نیستند. برای این منظور می توانند از روانشناسان کمک بگیرند. روانشناس کسی است که به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش افراد می پردازد. در این بخش می خواهیم روش های مختلفی را برای پیدا کردن روانشناس در نیاوران به شما معرفی کنیم.


1- اینترنت : شما می توانید با جستجو در اینترنت به لیست روانشناسان دست پیدا کنید.
2- پرسیدن از اطرافیان : بسیاری از افراد از اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و اطرافیان خود می خواهند تا یک روانشناس خوب را به آنها معرفی کنند. معمولا زمانی که فردی از عملکرد یک پزشک رضایت دارد، او را به اطرافیان خود معرفی می کند.
3- جستجوی نام پزشک و بررسی سوابق او : اگر نام پزشک موردنظر خود را در گوگل جستجو کنید می توانید به سایت او دسترسی پیدا کنید. از این طریق اطلاعاتی در مورد تحصیلات، سوابق و ... وی به دست می آورید.
4- پرسش از متخصصین قابل اعتماد : متخصصین حرفه های مختلف منابع خوبی برای پیدا کردن یک روانشناس خوب هستند.
5- استفاده از منابع سازمان یا محل کار : بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، با برخی از متخصصین قرارداد دارند. آنها این متخصصین را به کارمندان خود معرفی می کنند.
6- مراجعه به وب سایت های معتبر : شما می توانید برای پیدا کردن روانشناس خوب در نیاوران به وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

شماره تماس 02122732617
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 02122732617

دکتر پدرام اطمینانی روانشناسی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 445
نمایش داده شده: 28
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۵ ۱۲:۴۴:۰۱
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۲۵ ۱۲:۴۴:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

روانشناس باید اصول اخلاقی لازم را داشته باشد.

دکتر پدرام اطمینانی روانشناسی ، ویژگی های یک مشاور خوب ، استفاده از اصول بهداشت روان ، روانشناختی یا پیشرفت انسانی از طریق راهبردهای مداخله شناختی ، عاطفی ، رفتاری یا سیستمی است که به سلامتی ، رشد شخصی یا پیشرفت شغلی و همچنین آسیب شناسی می پردازد. 

موقعیت

نیاوران , تهران
مختصات جغرافیایی: (35.8082586, 51.4623212)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد