روانشناس در نیاوران

روانشناس در نیاوران ، بسیاری از افراد در زندگی خود با مشکلاتی روبه رو می شوند که به تنهایی قادر به حل و مدیریت آنها نیستند. برای این منظور می توانند از روانشناسان کمک بگیرند. روانشناس کسی است که به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش افراد می پردازد. در این بخش می خواهیم روش های مختلفی را برای پیدا کردن روانشناس در نیاوران به شما معرفی کنیم.


1- اینترنت : شما می توانید با جستجو در اینترنت به لیست روانشناسان دست پیدا کنید.
2- پرسیدن از اطرافیان : بسیاری از افراد از اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و اطرافیان خود می خواهند تا یک روانشناس خوب را به آنها معرفی کنند. معمولا زمانی که فردی از عملکرد یک پزشک رضایت دارد، او را به اطرافیان خود معرفی می کند.
3- جستجوی نام پزشک و بررسی سوابق او : اگر نام پزشک موردنظر خود را در گوگل جستجو کنید می توانید به سایت او دسترسی پیدا کنید. از این طریق اطلاعاتی در مورد تحصیلات، سوابق و ... وی به دست می آورید.
4- پرسش از متخصصین قابل اعتماد : متخصصین حرفه های مختلف منابع خوبی برای پیدا کردن یک روانشناس خوب هستند.
5- استفاده از منابع سازمان یا محل کار : بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، با برخی از متخصصین قرارداد دارند. آنها این متخصصین را به کارمندان خود معرفی می کنند.
6- مراجعه به وب سایت های معتبر : شما می توانید برای پیدا کردن روانشناس خوب در نیاوران به وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

شماره تماس 02188202476
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 02188202476

دکتر رحیمی نژاد روانشناسی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 457
نمایش داده شده: 27
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۶ ۱۰:۴۹:۱۰
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۲۶ ۱۰:۴۹:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

مشاوره همکاری کردن و استفاده از رای و نظر دیگران در انجام کارها می باشد.

دکتر رحیمی نژاد روانشناسی ، مشورت کردن یکی از دلایل موفقیت افراد در کارهای مختلف می باشد. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید، برای مشورت باید با افرادی صحبت کنید که راجع به آن موضوع اطلاعات کافی را داشته باشند. مشاوره گرفتن از افراد غیرمتخصص می تواند باعث انجام کار اشتباه و بزرگ شدن مشکل شما شود. برای مثال زمانی که درگیر مشکلات خانوادگی شده اید، مشورت با اطرافیان به دلیل عدم آگاهی و عدم تخصص آنها می تواند باعث بیشتر شدن مشکلات شود زیرا آنها تجربه ی این مشکل را ندارند و نمی توانند به خوبی شما را درک و راهنمایی کنند. 

موقعیت

نیاوران , تهران
مختصات جغرافیایی: (35.8082586, 51.4623212)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد