روانشناس در نیاوران

روانشناس در نیاوران ، بسیاری از افراد در زندگی خود با مشکلاتی روبه رو می شوند که به تنهایی قادر به حل و مدیریت آنها نیستند. برای این منظور می توانند از روانشناسان کمک بگیرند. روانشناس کسی است که به صورت حرفه ای به بررسی رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش افراد می پردازد. در این بخش می خواهیم روش های مختلفی را برای پیدا کردن روانشناس در نیاوران به شما معرفی کنیم.


1- اینترنت : شما می توانید با جستجو در اینترنت به لیست روانشناسان دست پیدا کنید.
2- پرسیدن از اطرافیان : بسیاری از افراد از اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و اطرافیان خود می خواهند تا یک روانشناس خوب را به آنها معرفی کنند. معمولا زمانی که فردی از عملکرد یک پزشک رضایت دارد، او را به اطرافیان خود معرفی می کند.
3- جستجوی نام پزشک و بررسی سوابق او : اگر نام پزشک موردنظر خود را در گوگل جستجو کنید می توانید به سایت او دسترسی پیدا کنید. از این طریق اطلاعاتی در مورد تحصیلات، سوابق و ... وی به دست می آورید.
4- پرسش از متخصصین قابل اعتماد : متخصصین حرفه های مختلف منابع خوبی برای پیدا کردن یک روانشناس خوب هستند.
5- استفاده از منابع سازمان یا محل کار : بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، با برخی از متخصصین قرارداد دارند. آنها این متخصصین را به کارمندان خود معرفی می کنند.
6- مراجعه به وب سایت های معتبر : شما می توانید برای پیدا کردن روانشناس خوب در نیاوران به وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

شماره تماس 09122233126
ایجادشده توسط

دکتر فهیمه مردان روانشناسی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 450
نمایش داده شده: 26
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۲۵ ۱۳:۲۵:۱۹
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۲۵ ۱۳:۲۵:۰۰
در مجموعه های: روانشناسی

توضیحات

روانشناسان به بررسی رفتار انسان ها و دیگر موجودات زنده می پردازند.

دکتر فهیمه مردان روانشناسی ، روانناسان بر روی رفتار افراد تمرکز دارند. به طور کلی رفتارها شامل مجموعه کنش ها واکنش ها، حالت ها، عادت ها و... می باشند که معمولا ثابت هستند و توسط روانشناسان مورد ارزیابی و پیش بینی قرار می گیرند.

موقعیت

نیاوران , تهران
مختصات جغرافیایی: (35.8082586, 51.4623212)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد