شماره تماس 02144042352
09022828299
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 02144042352
ساعت کاری صبح و عصر

بهترین دندانپزشکی در تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 599
نمایش داده شده: 445
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۱۱-۰۷ ۰۶:۴۳:۱۲
انقضا: ۱۴۰۱-۱۱-۰۷ ۰۶:۴۳:۱۲
در مجموعه های: دندانپزشکی

توضیحات

دندانپزشکی علمی تخصصی برای درمان و رفع مشکلات و بیماری های دهان و دندان می باشد.
بهترین دندانپزشکی در تهران ، به تشخیص و درمان در ارتباط با مشکلات دهان، دندان و لثه ها می پردازد. دندانپزشکی علمی تخصصی برای درمان و رفع مشکلات و بیماری های دهان و دندان می باشد. دوره تحصیل در این رشته 6 سال است که برای وارد شدن به آن، باید رتبه برتر تجربی باشید. 
بهترین دندانپزشکی در تهران
بهترین دندانپزشکی در تهران ، خدمات متنوعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. درمان ریشه دندان (اندودنتیست)، ترمیمی و زیبایی، دندانپزشکی اطفال و پریودنتیست (بیماری های لثه و بافت های نگهدارنده) از خدمات این مرکز می باشند. بهترین دندانپزشکی در تهران، اصلاح طرح لبخند را برای داشتن لبخندی زیبا برای شما انجام می دهد. پروتز دندان یکی دیگر از خدمات متنوع این مرکز می باشد که برای جایگزینی عضوی از بدن با مشابه مصنوعی آن انجام می شود. ونیر کامپوزیت، پوسته نازکی است که بر روی سطح خارجی دندان قرار می گیرد تا مشکلات ظاهری و عیوب دندان را اصلاح کند. در آسیب شناسی (پاتولوژی دهان و دندان)، نمونه های برداشته شده از ضایعات فک و صورت مورد بررسی قرار می گیرند. تا انواع توده ها، کیست ها، سرطان و دیگر ناهنجاری های بافتی تشخیص داده شوند.برای رفع مشکلات دهان و دندان و کارهای ترمیمی و زیبایی آن به بهترین دندانپزشکی در تهران مراجعه نمایید.  
بهترین دندانپزشک در تهران
بهترین دندانپزشک در تهران ، از تکنولوژی پیشرفته بهره می گیرد تا بتواند تکنیک های جدید ارائه شده از طرف متخصصین مختلف را پیدا کند. همچنین مشکلات گوناکون دهان و دندان را بررسی کرده و به روشی موثر درمان می کند. برخورداری از مهارت های حل مشکل، خصوصیت مهمی برای بهترین دندانپزشک در تهران می باشد. دندانپزشک خوب صادق و دلسوز است. ناراحتی ‌های دهان و دندان جوانب مختلفی از زندگی بیمار را تحت‌ الشعاع قرار می‌ دهند و دندانپزشک باید به مشکلات حاصل از این عارضه‌ ها حساس باشد و واکنشی همدردانه نشان دهد. بهترین دندانپزشک در تهران، باید به روز باشد و از روش ها و تجهیزات جدید آگاهی داشته باشد. مهارت‌ های ارتباطی قوی از مهمترین توانایی‌ های یک دندانپزشک خوب به شمار می ‌رود. برای بهره مندی از خدمات متنوع و با کیفیت با بهترین دندانپزشک در تهران از طریق شماره های ثبت شده در آگهی در ارتباط باشید. 
بهترین مطب دندانپزشکی در تهران
بهترین مطب دندانپزشکی در تهران ، مشاوره رایگان در اختیار بیماران قرار می دهد. همچنین از محیطی بهداشتی و تمیز برخوردار می باشد. پرسنل و متخصص بهترین مطب به بیمار احترام می گذارند. بهترین مطب دندانپزشکی در تهران، تمامی بیماران را در زمان مشخص شده ویزیت می کند و برای وقت بیمار ارزش قائل است. همچنین با تمامی بیمه های درمانی قرارداد دارد. بهترین مطب دندانپزشکی در تهران، دارای تمامی تجهیزات مدرن دندانپزشکی می باشد و متخصصین به روزی دارد که از تمامی روش های درمانی آگاه هستند. دندانپزشکان و دستیاران بهترین مطب، با بیمار ارتباط برقرار کرده و استرس و ناراحتی های بیمار را کم می کنند. برای مراجعه به بهترین مطب دندانپزشکی در تهران با شماره های ثبت شده در آگهی تماس حاصل فرمایید. 
کلینیک دندانپزشکی در تهران
کلینیک دندانپزشکی در تهران ، مکانی است که انواع خدمات دندانپزشکی را برای افرادی که از مشکلات دهان و دندان رنج می برند، ارائه می دهد. کلینیک دندانپزشکی، عموما می تواند در محیط بیمارستان، دانشکده های دندانپزشکی و در تمامی مراکز بهداشت و سلامت احداث شود. رادیولوژی فک و دهان یکی از خدماتی می باشد که توسط بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران انجام می شود. برای تشخیص بیماری ها و مشکلات فک و دندان ها، قبل از مراجعه به دندانپزشک باید عکس OPG از فک گرفته شود. کلینیک دندانپزشکی در تهران عکس های رادیولوژی دهان و دندان بیمار را می گیرد. اینگونه در وقت بیمار نیز صرفه جویی می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات با کلینیک دندانپزشکی در تهران تماس بگیرید.
دندانپزشک خوب در تهران 
دندانپزشک خوب در تهران ، بیماری های دهان و دندان را در مراحل ابتدایی، شناسایی می کند و مانع از پیشرفت آنها می شود. یکی از شاخه های دندانپزشکی ارتودنسی می باشد. ارتودنسی در رفع ناهنجاری ها، جلو بودن فک بالا یا پایین، روی هم افتادگی دندان ها و کج بودن دندان کمک می کند. ارتودنسی حتی فاصله بین دندان ها را از بین می برد و لبخندی زیبا را به شما هدیه می دهد. طول درمان ارتودنسی یکسان نیست. زیرا ناهنجاری های دهان و سن بیماران بر روی مدت زمان درمان تاثیر می گذارند. تشخیص میزان ناهنجاری و نوع آن را متخصص ارتودنسی در طی معایناتی که انجام می دهد، به دست می آورد. با کمک ارتودنسی می توان دندان های صاف و یک دست داشته باشید. همچنین ارتودنسی با فشار ملایمی که بر روی دندان ها وارد می کند به مرور زمان دندان ها را منظم کنار هم قرار می دهد. مرتب بودن دندان ها تاثیر زیادی بر روی چهره افراد و نحوه حرف زدن آنها می گذارد. اگر فکر می کنید که نیاز به ارتودنسی دارید حتما ابتدا با متخصص ارتودنسی و دندانپزشک خوب در تهران مشورت کنید و پس از انجام معاینات لازم اقدام به انجام ارتودنسی نمایید. اگر چهره ای زیبا و دندان های یکدستی می خواهید به دندانپزشک خوب در تهران برای ارتودنسی مراجعه نمایید. 
دکتر دندانپزشک خوب در تهران
دکتر دندانپزشک خوب در تهران ، به صحبت های بیمار گوش می کند و زمانی را برای گوش دادن درباره ی نگرانی های بیماران خود اختصاص می دهد. یکی دیگر از خدمات دندانپزشک خوب، بلیچینگ یا سفید کردن دندان می باشد. بلیچینگ درمانی است که بد رنگی ها و رنگدانه هایی که باعث تغییر رنگ دندان شده را برطرف می نماید. در نتیجه دندان هایی سفید و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد. دکتر دندانپزشک خوب در تهران، بلیچینگ را از طریق ترمیم های زیبایی و جرم گیری انجام می دهد. در برخی موارد ممکن است بر اثر عوامل مختلف، دندان های قدامی ساییده شوند. با کوتاه شدن تاج آن، ظاهر دندان تحت تاثیر قرار می گیرد و سن بیمار بالاتر به نظر می رسد. در این حالت روکش های دندان ها متناسب با فک بیمار ساخته شده و توسط دکتر دندانپرشک خوب در تهران نصب می شود. در واقع ترمیم های زیبایی انجام شده و تمامی ایرادات دندان پنهان خواهد شد. به طور کلی به مرور زمان، دندان ها جرم و پلاک می گیرند. این موضوع باعث از بین رفتن رنگ اولیه دندان ها می شود و دندان ها کدرتر به نطر می رسند. همچنین جرم و پلاک دندان علاوه بر عوارض زیبایی، باعث عفونت و پوسیدگی دندان ها نیز می شود. اما انجام جرم گیری توسط دندانپزشک خوب در تهران تاثیر به سزایی در زیبایی و لبخند بیمار دارد.اگر دندان های شما جرم بسته و نیاز به روکش دارد به دکتر دندانپزشک خوب در تهران مراجعه نمایید. یا با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

موقعیت

تهران
صادقیه، فلکه دوم صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان پزشکان فدک، طبقه همکف، واحد 2

دیگر پزشکان