بهترین دندانپزشکی در تهران


افزودن به پسندها
  • شناسه آگهی : 53
  • بازدید : 226

شماره نظام پزشکی: 0

اطلاعات تماس


توضیحات آگهی

بهترین دندانپزشکی در تهران ، به تشخیص و درمان در ارتباط با مشکلات دهان، دندان و لثه ها می پردازد. دندانپزشکی علمی تخصصی برای درمان و رفع مشکلات و بیماری های دهان و دندان می باشد. دوره تحصیل در این رشته 6 سال است که برای وارد شدن به آن، باید رتبه برتر تجربی باشید. 

بهترین دندانپزشکی در تهران


بهترین دندانپزشکی در تهران ، خدمات متنوعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. درمان ریشه دندان (اندودنتیست)، ترمیمی و زیبایی، دندانپزشکی اطفال و پریودنتیست (بیماری های لثه و بافت های نگهدارنده) از خدمات این مرکز می باشند. بهترین دندانپزشکی در تهران، اصلاح طرح لبخند را برای داشتن لبخندی زیبا برای شما انجام می دهد. پروتز دندان یکی دیگر از خدمات متنوع این مرکز می باشد که برای جایگزینی عضوی از بدن با مشابه مصنوعی آن انجام می شود. ونیر کامپوزیت، پوسته نازکی است که بر روی سطح خارجی دندان قرار می گیرد تا مشکلات ظاهری و عیوب دندان را اصلاح کند. در آسیب شناسی (پاتولوژی دهان و دندان)، نمونه های برداشته شده از ضایعات فک و صورت مورد بررسی قرار می گیرند. تا انواع توده ها، کیست ها، سرطان و دیگر ناهنجاری های بافتی تشخیص داده شوند.برای رفع مشکلات دهان و دندان و کارهای ترمیمی و زیبایی آن به بهترین دندانپزشکی در تهران مراجعه نمایید.


بهترین دندانپزشک در تهران


بهترین دندانپزشک در تهران ، از تکنولوژی پیشرفته بهره می گیرد تا بتواند تکنیک های جدید ارائه شده از طرف متخصصین مختلف را پیدا کند. همچنین مشکلات گوناکون دهان و دندان را بررسی کرده و به روشی موثر درمان می کند. برخورداری از مهارت های حل مشکل، خصوصیت مهمی برای بهترین دندانپزشک در تهران می باشد. دندانپزشک خوب صادق و دلسوز است. ناراحتی ‌های دهان و دندان جوانب مختلفی از زندگی بیمار را تحت‌ الشعاع قرار می‌ دهند و دندانپزشک باید به مشکلات حاصل از این عارضه‌ ها حساس باشد و واکنشی همدردانه نشان دهد. بهترین دندانپزشک در تهران، باید به روز باشد و از روش ها و تجهیزات جدید آگاهی داشته باشد. مهارت‌ های ارتباطی قوی از مهمترین توانایی‌ های یک دندانپزشک خوب به شمار می ‌رود. برای بهره مندی از خدمات متنوع و با کیفیت با بهترین دندانپزشک در تهران از طریق شماره های ثبت شده در آگهی در ارتباط باشید. 


بهترین مطب دندانپزشکی در تهران


بهترین مطب دندانپزشکی در تهران ، مشاوره رایگان در اختیار بیماران قرار می دهد. همچنین از محیطی بهداشتی و تمیز برخوردار می باشد. پرسنل و متخصص بهترین مطب به بیمار احترام می گذارند. بهترین مطب دندانپزشکی در تهران، تمامی بیماران را در زمان مشخص شده ویزیت می کند و برای وقت بیمار ارزش قائل است. همچنین با تمامی بیمه های درمانی قرارداد دارد. بهترین مطب دندانپزشکی در تهران، دارای تمامی تجهیزات مدرن دندانپزشکی می باشد و متخصصین به روزی دارد که از تمامی روش های درمانی آگاه هستند. دندانپزشکان و دستیاران بهترین مطب، با بیمار ارتباط برقرار کرده و استرس و ناراحتی های بیمار را کم می کنند. برای مراجعه به بهترین مطب دندانپزشکی در تهران با شماره های ثبت شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.


کلینیک دندانپزشکی در تهران


کلینیک دندانپزشکی در تهران ، مکانی است که انواع خدمات دندانپزشکی را برای افرادی که از مشکلات دهان و دندان رنج می برند، ارائه می دهد. کلینیک دندانپزشکی، عموما می تواند در محیط بیمارستان، دانشکده های دندانپزشکی و در تمامی مراکز بهداشت و سلامت احداث شود. رادیولوژی فک و دهان یکی از خدماتی می باشد که توسط بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران انجام می شود. برای تشخیص بیماری ها و مشکلات فک و دندان ها، قبل از مراجعه به دندانپزشک باید عکس OPG از فک گرفته شود. کلینیک دندانپزشکی در تهران عکس های رادیولوژی دهان و دندان بیمار را می گیرد. اینگونه در وقت بیمار نیز صرفه جویی می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات با کلینیک دندانپزشکی در تهران تماس بگیرید.


دندانپزشک خوب در تهران


دندانپزشک خوب در تهران ، بیماری های دهان و دندان را در مراحل ابتدایی، شناسایی می کند و مانع از پیشرفت آنها می شود. یکی از شاخه های دندانپزشکی ارتودنسی می باشد. ارتودنسی در رفع ناهنجاری ها، جلو بودن فک بالا یا پایین، روی هم افتادگی دندان ها و کج بودن دندان کمک می کند. ارتودنسی حتی فاصله بین دندان ها را از بین می برد و لبخندی زیبا را به شما هدیه می دهد. طول درمان ارتودنسی یکسان نیست. زیرا ناهنجاری های دهان و سن بیماران بر روی مدت زمان درمان تاثیر می گذارند. تشخیص میزان ناهنجاری و نوع آن را متخصص ارتودنسی در طی معایناتی که انجام می دهد، به دست می آورد. با کمک ارتودنسی می توان دندان های صاف و یک دست داشته باشید. همچنین ارتودنسی با فشار ملایمی که بر روی دندان ها وارد می کند به مرور زمان دندان ها را منظم کنار هم قرار می دهد. مرتب بودن دندان ها تاثیر زیادی بر روی چهره افراد و نحوه حرف زدن آن ها می گذارد. اگر فکر می کنید که نیاز به ارتودنسی دارید حتما ابتدا با متخصص ارتودنسی و دندانپزشک خوب در تهران مشورت کنید و پس از انجام معاینات لازم اقدام به انجام ارتودنسی نمایید. اگر چهره ای زیبا و دندان های یکدستی می خواهید به دندانپزشک خوب در تهران برای ارتودنسی مراجعه نمایید.


دکتر دندانپزشک خوب در تهران


دکتر دندانپزشک خوب در تهران ، به صحبت های بیمار گوش می کند و زمانی را برای گوش دادن درباره ی نگرانی های بیماران خود اختصاص می دهد. یکی دیگر از خدمات دندانپزشک خوب، بلیچینگ یا سفید کردن دندان می باشد. بلیچینگ درمانی است که بد رنگی ها و رنگدانه هایی که باعث تغییر رنگ دندان شده را برطرف می نماید. در نتیجه دندان هایی سفید و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد. دکتر دندانپزشک خوب در تهران، بلیچینگ را از طریق ترمیم های زیبایی و جرم گیری انجام می دهد. در برخی موارد ممکن است بر اثر عوامل مختلف، دندان های قدامی ساییده شوند.

با کوتاه شدن تاج آن، ظاهر دندان تحت تاثیر قرار می گیرد و سن بیمار بالاتر به نظر می رسد. در این حالت روکش های دندان ها متناسب با فک بیمار ساخته شده و توسط دکتر دندانپرشک خوب در تهران نصب می شود. در واقع ترمیم های زیبایی انجام شده و تمامی ایرادات دندان پنهان خواهد شد. به طور کلی به مرور زمان، دندان ها جرم و پلاک می گیرند. این موضوع باعث از بین رفتن رنگ اولیه دندان ها می شود و دندان ها کدرتر به نطر می رسند. همچنین جرم و پلاک دندان علاوه بر عوارض زیبایی، باعث عفونت و پوسیدگی دندان ها نیز می شود. اما انجام جرم گیری توسط دندانپزشک خوب در تهران تاثیر به سزایی در زیبایی و لبخند بیمار دارد.اگر دندان های شما جرم بسته و نیاز به روکش دارد به دکتر دندانپزشک خوب در تهران مراجعه نمایید. یا با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید. 

موقعیت آگهی

دکتر کجاست در تلاش است با ایجاد بستر مناسب برای ارتباط بین بیمار و پزشک به متخصصان سلامت برای فعالیت حرفه ای بهتر کمک کند.

ارتباط با ما

شماره همراه : 09366599609

تلفن دفتر : 02191090646

فکس : 02144297790

آدرس : فلکه اول صادقیه ، ستارخان
پلاک 575 ساختمان دانش

مجوزها

سایت دکتر کجاست فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

شرایط و قوانین

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر کجاست می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما