ایمپلنت در تهران


افزودن به پسندها
  • شناسه آگهی : 52
  • بازدید : 342

شماره نظام پزشکی: 0

اطلاعات تماس


توضیحات آگهی

ایمپلنت در تهران ، آیا تا به حال از خدمات ایمپلنت دندان استفاده کرده اید؟ ایمپلنت دندان روشی است که امروزه در بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی برای جایگزینی ریشه های دندان به کار می رود. اگر شما هم به هر دلیلی دندان های خود را از دست داده اید این آگهی را مطالعه نمایید. در اینجا می خواهیم در مورد ایمپلنت در تهران اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.


ایمپلنت در تهران


ایمپلنت در تهران ، به عنوان بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته شناخته می شود. ایمپلنت ، یک پایه قوی از جنس تیتانیوم خالص است که با بدن انسان سازگاری دارد. این پایه به صورت یک میله باریک می باشد که داخل استخوان فک قرار می گیرد. ایمپلنت در تهران از کیفیت بالایی برخوردار است. به طوری که اگر بعد از کاشت، به خوبی از آن مراقبت شود، ماندگاری طولانی دارد. در حال حاضر پیشرفت های زیادی در زمینه علم پزشکی صورت گرفته است. اما همواره تعداد زیادی از مردم به دلایل مختلفی مانند پوسیدگی و آسیب های دندانی از دندان درد رنج می برند. قبلا برای بیمارانی که دندان های خود را از دست می دادند، از پل ها و پروتزهای دندان استفاده می شد. اما امروزه بیشتر دندانپزشکان از روش ایمپلنت استفاده می کنند. ایمپلنت یک نوع دندان مصنوعی دائمی است که مشکلاتی مانند لق زدگی در هنگام صحبت یا غذا خوردن را ندارد. اگر شما هم از خالی بودن دندان های خود ناراحت هستید، می توانید از خدمات ایمپلنت در تهران استفاده نمایید. برای این منظور با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


ایمپلنت اقساطی در تهران


ایمپلنت اقساطی در تهران ، شرایطی را فراهم کرده تا افراد با هر بودجه ای بتوانند از خدمات ایمپلنت دندان استفاده نمایند. هزینه و قیمت ایمپلنت دندان به شرایط دندانی بیمار بستگی دارد. متخصص ایمپلنت بعد از معاینه دندان های بیمار و بررسی وضعیت آنها این قیمت را تعیین می کند. عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایمپلنت دندان شامل نوع و تعداد ایمپلنت، برند و کشور سازنده، هزینه های جانبی و ... می شوند. هزینه ایمپلنت در زمانی که توسط پزشک عمومی انجام می شود یا توسط متخصص با هم متفاوت است. از طرفی اگر نیاز به پیوند استخوان، بالا بردن سینوس و خدماتی از این دست باشد، هزینه ها بیشتر می شوند. افراد با استفاده از ایمپلنت اقساطی در تهران می توانند هزینه ی نهایی ایمپلنت دندان خود را در چندین قسط پرداخت نمایند. تعداد و میزان اقساط با توجه به بودجه بیمار توسط متخصص یا کلینیک مشخص می شوند. اگر شما هم بودجه کافی برای انجام ایمپلنت ندارید، می توانید از این روش استفاده کنید. برای اطلاع از شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


ایمپلنت قسطی در تهران


ایمپلنت قسطی در تهران ، به افراد کمک می کند تا با خیالی آسوده عمل کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهند. هزینه ایمپلنت دندان گران است و همه اقشار جامعه نمی توانند آن را به صورت یکجا پرداخت نمایند. برخی از دندانپزشکان برای رفع این مشکل از طرح ایمپلنت قسطی استفاده می کنند. در این طرح، پس از معاینه دندان های بیمار، هزینه نهایی ایمپلنت مشخص می شود. برای پرداخت این هزینه، ابتدا از بیمار مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود. سپس مابقی هزینه را قسط بندی می کنند. تعداد و مقدار اقساط با توجه به نظر پزشک و شرایط بیمار تعیین می شود. ایمپلنت قسطی با چک و بدون ضامن و ایمپلنت قسطی با سفته از جمله روش هایی هستند که برخی از متخصصین و کلینیک های دندانپزشکی از آن استفاده می کنند. برای بهره مندی از خدمات ایمپلنت قسطی در تهران با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.


ایمپلنت ارزان در تهران


آیا ایمپلنت ارزان در تهران ، وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که اگر فقط پایه ایمپلنت از جنس کره ای یا ایرانی و یا از جنس های درجه 2 اروپایی و امریکایی باشد، قیمت آن حدود 2 میلیون است. البته این امر در برخی از مراکز صادق است. ضمن اینکه در این حالت دستمزد متخصص و جراحی های اضافی محاسبه نشده است. زمانی که ایمپلنت توسط دندانپزشک عمومی انجام می شود نسبت به وقتی که توسط متخصص و جراح انجام شود، هزینه پایین تری دارد. باید به این نکته توجه کرد که درصد موفقیت کاشت ایمپلنت توسط متخصصین و جراحانی که در این زمینه تخصص دارند، بیشتر است. با شرایط اقتصادی موجود در جامعه بسیاری از افراد به دنبال خدمات ایمپلنت ارزان در تهران و سایر شهرها هستند. اما باید گفت که قیمت ایمپلنت های با کیفیت، ارزان نیست. البته ایمپلنت های دندانی درجه 2 هم وجود دارند که از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. معمولا قیمت این ایمپلنت ها 4-2 میلیون می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت ارزان در تهران با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


 ایمپلنت فوری در تهران


ایمپلنت فوری در تهران یکی از خدمات پر طرفدار کلینیک های دندانپزشکی می باشد. معمولا دوره درمان و طول دوره بهبودی برای بیمار و پزشک بسیار اهمیت دارند. هر چقدر این دوره کوتاهتر باشد، نزد بیماران از محبوبیت بیشتری برخوردار است. ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یک روزه روشی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته بیماران به کار می رود. در این روش اگر تراکم استخوان مناسب باشد، جراحی پروتز موقت در همان روز انجام می شود. پس از گذشت 3-5 ماه پروتز نهایی قرار داده می شود. ایمپلنت فوری در تهران یک روش مناسب برای کسانی است که تحمل بی دندانی را ندارند و به زیبایی خود بسیار اهمیت می دهند. اگر شما هم تمایل دارید تا از ایمپلنت فوری در تهران استفاده نمایید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


متخصص ایمپلنت در تهران


متخصص ایمپلنت در تهران در چندین مرحله کاشت ایمپلنت را انجام می دهد. او در ابتدا دندان های بیمار را معاینه می کند و شرایط آنها را مورد ارزیابی قرار می دهد. در این زمان مشخص می شود که آیا لازم است قبل از کاشت ایمپلنت، درمان دیگری برای بیمار انجام شود یا خیر. قبل از کاشت ایمپلنت باید دهان بیمار از هر گونه پلاک، باکتری و ... پاک شود. اگر در محل ایمپلنت، استخوان کافی وجود نداشته باشد، ممکن است پیوند جزئی استخوان لازم باشد. متخصص ایمپلنت در تهران برای قرار دادن ایمپلنت، یک برش کوچک در لثه به وجود می آرود. از طریق این برش به استخوان فک دسترسی پیدا می کند. در ادامه، یک سوراخ کوچک بر روی استخوان ایجاد کرده و ایمپلنت را درون آن قرار می دهد. در پایان کار، لثه را از پشت بخیه می کند. گاهی اوقات در محلی که دندان ندارد، از پروتزهای موقتی استفاده می شود که متحرک هستند. این پروتزها را در زمان خواب و یا برای تمیزکاری می توان از دهان خارج کرد. در این زمان، استخوان سازی شروع می شود و بافت طبیعی استخوان با ایمپلنت ادغام می شوند. معمولا این فرایند 12-6 هفته طول می کشد. البته این مدت از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد. پس از این مدت، زمان نصب اباتمنت فرا می رسد که به عنوان یک رابط بین تاج و ایمپلنت عمل می کند. در ادامه هم تاج موقت نصب می شود و بعد از 9-3 ماه اتصالات نهایی انجام می شوند. برای کاشت ایمپلنت می توانید با متخصص ایمپلنت در تهران تماس بگیرید.


دکتر ایمپلنت در تهران


 دکتر ایمپلنت در تهران مزایای این نوع کاشت را برای متقاضیان توضیح می دهد. ایمپلنت دندان یک روش درمانی عالی، راحت و کاربردی است. با استفاده از این روش می توان به صورت طبیعی عملیات جویدن را انجام داد. ضمن اینکه تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری فرد دارد. مقاومت بالا از دیگر مزایای آن به شمار می رود. اگر بهداشت دهان و دندان به خوبی رعایت شود، ایمپلنت عمر طولانی خواهد داشت. از طریق کاشت ایمپلنت آسیبی به دندان های دیگر وارد نمی شود. فرد می تواند به وضوح صحبت کند و به راحتی هر نوع غذایی را بجود. ایمپلنت های دندان باعث بهبود عملکرد سایر دندان ها می شوند. برای بهره مندی از مزایای این روش به دکتر ایمپلنت در تهران مراجعه کنید. جهت اطلاع از ساعات و روزهای فعالیت دکتر ایمپلنت در تهران با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


بهترین دکتر ایمپلنت در تهران


بهترین دکتر ایمپلنت در تهران از بیماران می خواهد تا توصیه های پس از انجام کاشت را رعایت کنند. با این کار می توانند به نتایج مطلوب برسند. او از بیماران می خواهد تا برای افزایش درصد موفقیت کاشت به مدت 1 روز اطراف ناحیه عمل را مسواک نزنند. همچنین تا 8 ساعت بعد از جراحی، ازشستن دهان پرهیز کنند. بهترین دکتر ایمپلنت در تهران به بیماران توصیه می کند تا روز بعد از جراحی، از دهان شویه کلرهگزیدین روزی 3 نوبت استفاده کنند. این محلول به عنوان بهترین شوینده دهان شناخته می شود. بیمار بهتر است از مایعات استفاده کند و زمانی که اثر بی حسی از بین رفت اقدام به خوردن مواد غذایی نماید. برای جلوگیری از ایجاد پلاک های میکروبی از برس بین دندانی، مسواک و ترجیحا خمیر دندان مخصوص ایمپلنت استفاده کنند. بیماران باید از کشیدن سیگار، خوردن قهوه و نوشیدن چای در 3 روز اول خودداری نمایند. با مصرف سیگار، الکل و مواد مخدر میزان موفقیت کاشت ایمپلنت کاهش پیدا می کند. با رعایت نکات توصیه شده توسط بهترین دکتر ایمپلنت در تهران درصد موفقیت کاشت ایمپلنت را افزایش دهید. اگر می خواهید کاشت ایمپلنت شما توسط بهترین دکتر ایمپلنت در تهران انجام شود با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. 

موقعیت آگهی

دکتر کجاست در تلاش است با ایجاد بستر مناسب برای ارتباط بین بیمار و پزشک به متخصصان سلامت برای فعالیت حرفه ای بهتر کمک کند.

ارتباط با ما

شماره همراه : 09366599609

تلفن دفتر : 02191090646

فکس : 02144297790

آدرس : فلکه اول صادقیه ، ستارخان
پلاک 575 ساختمان دانش

مجوزها

سایت دکتر کجاست فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

شرایط و قوانین

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر کجاست می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما