شماره تماس 09128661236 اسدی
09193634817
02165103540
02165140446
ایجادشده توسط
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 09128661236
روزهای کاری همه روزه

خدمات پرستاری در فردیس کرج

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 388
نمایش داده شده: 847
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۷-۲۱ ۱۰:۳۰:۴۱
انقضا: ۱۴۰۱-۰۷-۲۱ ۱۰:۲۶:۰۰
در مجموعه های: خدمات پرستاری

توضیحات

خدمات پرستاری در فردیس، خدمات پرستاری منزل در فردیس، پرستاری از سالمند در فردیس

خدمات پرستاری در فردیس ، ممکن است خود شما بیمار باشید یا فرد بیماری را در خانواده یا اطرافیان خود داشته باشید. در این مواقع، هزینه های بالای درمان در بیمارستان باعث می شوند تا افراد به فکر استفاده از خدمات پرستاری بیفتند. یکی از خدمات مهم شرکت های پرستاری، ارائه خدمات در منزل است. بسیاری از این بیماران نمی توانند امور شخصی مربوط به خود را انجام دهند. شما می توانید با صرف هزینه ای مناسب، از خدمات متنوع مراکز پرستاری استفاده کنید. در این آگهی می خواهیم اطلاعاتی در مورد خدمات پرستاری در فردیس در اختیار شما قرار دهیم.


خدمات پرستاری در فردیس


خدمات پرستاری در فردیس ، در دو گروه خدمات مراقبتی و بالینی دسته بندی می شوند. خدمات مراقبتی مربوط به نگهداری از کودک، سالمند و بیمار می شوند. خدمات بالینی، کلیه امور پزشکی، تزریقات، پیراپزشکی و بهداشتی را در بر می گیرند. بسیاری از افراد از مشکلات ذهنی، حواس پرتی و آلزایمر رنج می برند. مرکز خدمات پرستاری در فردیس خدمات ویژه ای را به این افراد ارائه می دهد. کسانی که دچار مشکلات جسمی و حرکتی هستند یا بیمارانی که دوران نقاهت بیماری خود را سپری می کنند، می توانند از خدمات پرستاری در فردیس استفاده کنند. امروزه با گسترش ویروس کرونا، بیمارستان ها ظرفیت کافی برای مراقبت از همه بیماران ندارند. از طرفی نیاز نیست تا تمام افراد مبتلا در بیمارستان بستری شوند. مرکز خدمات پرستاری در فردیس می تواند از این بیماران مراقبت کند تا بهبودی خود را به دست آورند. در صورتی که به خدمات پرستاری در فردیس نیاز دارید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

خدمات پرستاری منزل در فردیس


خدمات پرستاری منزل در فردیس ، امروزه افراد زیادی به دلایل مختلفی مانند شاغل بودن زن و مرد، گسترش طلاق، مشغله زیاد و ... از خدمات پرستاری در منزل استفاده می کنند. مراکز خدمات پرستاری با ارائه خدمات درمانی، پیشگیری و مراقبت های توانبخشی، به حفظ و بهبود سلامت خانواده ها کمک می کنند. خدمات پرستاری منزل در فردیس شامل کلیه خدمات پشتیبانی حرفه ای از کودک، سالمند و بیمار می شوند. افراد با استفاده از این خدمات می توانند با خیال راحت در منزل خود زندگی کنند. باید توجه داشت که مراقبت از بیمار در منزل تاثیر فوق العاده ای بر روحیه وی دارد. خدمات پرستاری منزل در فردیس مزایای زیادی دارد. ارائه خدمات پرستاری در منزل روند درمان و بهبود بیمار را سرعت می بخشد. خدمات پرستاری منزل در فردیس شرایطی را فراهم می کند تا کنترل وضعیت پزشکی بیمار به راحتی امکان پذیر باشد. این خدمات به افزایش کیفیت زندگی افراد، ایمنی و استقلال آنها کمک می کنند. علاوه براین، موجب ایجاد آرامش، جلوگیری از بروز بیماری ها و عفونت ها، بهره مندی از خدمات مشاوره ای و آموزشی می شود. برای استفاده از خدمات پرستاری منزل در فردیس با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


پرستاری از سالمند در فردیس


پرستاری از سالمند در فردیس ، حتما شما هم در خانواده ، دوستان یا اطرافیان خود سالمندانی را دیده اید که به تنهایی یا با فرزندان خود زندگی می کنند. افزایش سن و بروز برخی بیماری ها موجب می شوند تا این افراد توان کافی را برای انجام کارهای مختلف نداشته باشند. همه افراد سالمند، بیمار نیستند و برخی از آنها نیاز به هم صحبت دارند. خدمات پرستاری از سالمند در فردیس می تواند به این افراد کمک می کند. پرستاران این مجموعه از طریق رسیدگی و مراقبت به فرد سالمند، نیازهای وی را برطرف می کنند. خدمات مرکز پرستاری از سالمند در فردیس شامل حمام کردن، انجام پیاده روی، تهیه و نظارت بر رژیم غذایی، خانه داری سبک، نظارت بر مصرف صحیح داروها، هم صحبتی و ایجاد روحیه خوب، ارائه مراقبت های موقت یا طولانی مدت (شبانه روزی) می شوند. اگر در منزل خود سالمند دارید و زمان کافی برای رسیدگی به وی ندارید، می توانید از خدمات پرستاری از سالمند در فردیس استفاده کنید.


پرستاری از کودک در فردیس


پرستاری از کودک در فردیس ، به صورت حرفه ای صورت می گیرد. تجربه پدر و مادر شدن برای افراد، بسیار لذت بخش است. اما مسئولیت های جدیدی نیز ایجاد می کند. هر فرزند جدید دارای ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی است. بنابراین باید برای رفع نیازهای او یک برنامه ریزی مشخص انجام داد. مرکز پرستاری از کودک در فردیس، برنامه ریزی های دقیقی را برای رشد و تربیت کودکان انجام داده است. خانواده هایی که به دلایل مختلف مانند اشتغال، نبود وقت کافی و ... نمی توانند تمام نیازهای کودک خود را برطرف کنند، می توانند از خدمات پرستاری از کودک در فردیس استفاده نمایند. افرادی که مراقبت کودک خود را به مهد کودک و مراکز خارج از منزل می سپارند، باید زمانی را صرف انتقال کودک کنند. در صورتی که پرستاری از کودک در منزل موجب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. در این حالت، احساس امنیت بیشتری وجود دارد. خدماتی که مرکز پرستاری از کودک در فردیس ارائه می دهد شامل مراقبت از کودک، انجام امور شخصی کودک، تغذیه و شستشو، آموزش، بازی و... می شود. البته این مرکز خدمات تخصصی را در مورد کودکان بیمار و مراقبت از آنها انجام می دهد.


شرکت خدمات پرستاری در فردیس


شرکت خدمات پرستاری در فردیس ، خدمات متنوعی را برای افراد سالم و بیمار ارائه می دهد. پرستارهای شرکت خدمات پرستاری در فردیس به افراد در انجام امور شخصی و غیرشخصی کمک می کنند. خدماتی مانند نگهداری از سالمند، سالمند پوشکی یا سالم ، بیمار، نگهداری از کودک، مربی کودک، امور منزل و کارهای تخصصی توسط شرکت خدمات پرستاری در فردیس پوشش داده می شوند. این شرکت پس از تماس کارفرما، نیروی موردنظر را برای مدت 48 ساعت به صورت آزمایشی اعزام می کند. اگر کارفرما از عملکرد نیرو در این مدت راضی بود، قرارداد کاری بسته می شود. معمولا این قراردادها بر طبق خواست کارفرما، به صورت یک ماهه ، سه ماهه یا شش ماهه منعقد می شوند. در طول این مدت کارفرما می تواند تا دو بار تقاضای تعویض پرستار نماید. البته برای این کار باید دلیل داشته باشد. شرکت خدمات پرستاری در فردیس به عنوان یک مرکز برای برنامه ریزی، سازماندهی، کنترل و هماهنگی فعالیت های پرستاری به شمار می رود. این مرکز تلاش می کند تا کلیه فرایندهای پرستاری و استانداردهای مراقبتی را رعایت نماید. اگر به کمک یک پرستار نیاز دارید می توانید با شرکت خدمات پرستاری در فردیس تماس بگیرید.


پرستار کودک در فردیس


پرستار کودک در فردیس، از روند رشد و نیازهای کودک آگاه است. وی با ایجاد یک فضای شاد و مفرح، شرایط را برای یادگیری بهتر کودک فراهم می کند. پرستار کودک در فردیس به نیازهای عاطفی کودک پاسخ می دهد و نگرانی های والدین را درک می کند. او وظایف مختلفی دارد. وی برای نوزاد شیر خشک تهیه می کند و در زمان مشخصی او را می خواباند. همچنین به مراقبت از نوزاد، کودکان چند قلو، کودکان بیمار و سالم می پردازد. مرتب کردن تخت نوزاد، تهیه غذا، کمک به انجام تکالیف مدرسه، نظافت منزل، بازی و ورزش، همراهی کردن در ویزیت های پزشکی، گردش های بیرون از منزل، مسافرت و ... از دیگر وظایف پرستار کودک در فردیس می باشد. وی فردی قابل اعتماد، صبور، وقت شناس و پر انرژی است. مهارت و تجربه ی پرستار کودک در فردیس در موفقیت کاری او نقش مهمی دارند. اگر ساکن فردیس هستید و برای نگهداری از کودک خود به کمک نیاز دارید، می توانید از خدمات پرستار کودک در فردیس استفاده کنید. برای این منظور با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

موقعیت

کرج
جاده ملارد ، بهاره شرقی ، نبش بن بست دوم ، ساختمان برلیان ، طبقه4 ، واحد12