شماره تماس 09128239946
02146139827
09126117716
جزئیات خاص

جزئیات خاص

تماس با مطب 09128239946
روزهای کاری همه روزه

خانه سالمندان در غرب تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 433
نمایش داده شده: 644
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۰۶:۵۳:۰۳
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۶:۴۶:۰۰
در مجموعه های: خدمات پرستاری

توضیحات

خانه سالمندان در غرب تهران، خانه سالمندان خصوصی در غرب تهران

خانه سالمندان در غرب تهران ، احساس نیاز سالمندان به یک مرکز توانبخشی خوب در سال های اخیر بیشتر از سال های قبل بوده است. زیرا جمعیت کشور در حال رفتن به سوی پیری بوده و هر روز بر تعداد سالمندان اضافه می شود. معمولا بسیاری از نیازهای روحی و روانی سالمندان در خانه سالمندان تامین می شود. حضور در


آسایشگاه سالمندان باعث می شود تا بسیاری از دغدغه های روزمره از ذهن آنها حذف شود. این موضوع باعث زندگی راحت تر آنها نسبت به حضور به صورت تنها در خانه می باشد. خانه سالمندان می تواند کمک کند تا سالمندانی که به دلایل مختلف بخشی از توانایی های قبلی خود را از دست داده اند، به مرور زمان بهبود یافته و به حالت اولیه بازگردند. زیرا خدمات بسیار حرفه ای پزشکی مانند فیزیوتراپی در خانه سالمندان وجود دارد. بدین ترتیب حضور در این مراکز برای افراد سالمند می تواند از نظر روحی و جسمی مفید باشد. خانه سالمندان معمولا دارای مزایای بسیار زیادی برای سالمندان می باشد. تا انتهای این آگهی با ما همراه باشید تا با خانه سالمندان در غرب تهران بیشتر آشنا شوید.


خانه سالمندان در غرب تهران


خانه سالمندان در غرب تهران ، محیطی شاد، مفرح و آرام برای سالمندان می باشد. معمولا در خانه سالمندان امکانات و مزایای بسیار زیادی نسبت به خانه وجود دارد. این موضوع باعث شده تا خود افراد سالمند که به تنهایی در خانه زندگی می کنند نیز تمایل بیشتری به زندگی در خانه سالمندان داشته باشند. یکی از حساس ترین دوره های زندگی هر فردی، سالمندی می باشد. بدین ترتیب همه افراد باید در این دوران هر گونه نیازی که دارند را برطرف کرده تا زندگی راحت تر و شاد تری داشته باشند. نیازهای عاطفی از قوی ترین نیازهای سالمندان می باشند. بدین ترتیب در مرکز توانبخشی این نیازها تا حدود زیادی برطرف می شوند. معمولا افرادی که به عنوان سالمند می شناسیم، نیاز به تفریحات و سرگرمی های مختلف دارند. البته این تفریحات و سرگرمی ها با توجه به شرایط سنی و توانایی جسمی آنها متفاوت می باشند. تفریح و سرگرمی می تواند به شادتر شدن روحیه سالمندان کمک کند. بدین ترتیب یکی از برنامه های اصلی خانه سالمندان، تفریح و سرگرمی می باشد. برای بهره مندی از خدمات با کیفیت به خانه سالمندان در غرب تهران مراجعه کنید.

خانه سالمندان خصوصی در غرب تهران


خانه سالمندان خصوصی در غرب تهران ، یکی از مشکلات بزرگی که ممکن است گریبان گیر بسیاری از سالمندان باشد، افسردگی می باشد. با توجه به تعداد زیاد سالمندان در مرکز توانبخشی، حضور و جمع شدن آنها در کنار هم، باعث می شود تا افسردگی آنها نیز تا حدود زیادی از بین برود. بدین ترتیب افرادی که در آسایشگاه سالمندان حضور دارند، می توانند به راحتی زندگی خود را بدون اینکه دغدغه خاصی بابت افسردگی داشته باشند، ادامه دهند. معمولا سالمندان از توانایی فیزیکی پایین تری نسبت به افراد جوان برخوردار می باشند. بدین ترتیب نمی توانند به تنهایی امنیت خانه را برقرار کنند. بهتر است سالمندان به جای زندگی در یک خانه و به دوش کشیدن رنج و مشقت تنهایی، در خانه سالمندان حضور یافته و با امنیت کامل و در محیطی آرام و شاد زندگی کنند. این موضوع باعث شده خانه سالمندان بتواند یکی از امن ترین مکان ها برای افراد سالمند باشد. برای بهره مندی از امن ترین مکان برای افراد سالمند، به خانه سالمندان خصوصی در غرب تهران مراجعه کنید یا با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

بهترین خانه سالمندان در غرب تهران


بهترین خانه سالمندان در غرب تهران ، حضور سالمندان در مرکز توانبخشی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. زیرا معمولا سالمندان دچار بیماری ها یا مشکلات جسمی و حرکتی مختلفی می باشند. در این صورت نیاز به مراقبت های ویژه دارند. بدین ترتیب حضور آنها در منزل نه تنها باعث بهبودی آنها نمی شود، بلکه باعث اضافه شدن مشکلات نیز می شود. با توجه به حضور پزشک، پرستار، فیزیوتراپ در بهترین خانه سالمندان این افراد می توانند تحت مراقبت های ویژه و درمان های اختصاصی قرار گیرند. بدین ترتیب مشکلی که برای آنها به وجود آمده رو به بهبودی رفته و در آینده به طور کامل برطرف می شود. برخی از سالمندان ممکن است به خاطر بیماری خاص، نیاز به تغذیه ویژه ای داشته باشند. با توجه به دستورات پزشک معمولا در بهترین آسایشگاه سالمندان امکان رژیم غذایی خاص برای آنها وجود دارد. برای مثال ممکن است برخی از افراد سالمند به دلیل مشکل فشار خون نیاز به رژیم کم نمک یا بدون نمک داشته باشند. در این صورت غذاهای مخصوص به این افراد داده می شود تا بیماری آنها تشدید نشود. حضور سالمندان در مرکز توانبخشی می تواند به سلامت جسمی و روحی آنها کمک بسیار زیادی کند. زیرا در دوره سالمندی سلامت جسم و همچنین سلامت روان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. بهترین خانه سالمندان در غرب تهران از بهترین امکانات و با تجربه ترین کادر درمانی استفاده می کند. برای بهره مندی از آنها با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.


سرای سالمندان در غرب تهران


سرای سالمندان در غرب تهران ، وجود خدمات رفاهی مانند سرویس های بهداشتی اختصاصی برای سالمندان اهمیت ویژه ای دارد. همچنین امکان استفاده از وسایلی مانند تلویزیون در اتاق های سرای سالمندان، باعث می شود تا در ساعات مختلف از شبانه روز سالمندان بتوانند سریال های مورد علاقه خود را دنبال کنند. امکان تفریح در فضای سبز، تنفس هوای پاک و طبیعی باعث می شود تا احساس سالمندان بسیار بهتر از زندگی در آپارتمان باشد. بدین ترتیب حضور سالمندان در سرای سالمندان از هر نظر بسیار مفید می باشد. معمولا سالمندان نیاز بیشتری به خدمات پزشکی دارند. زیرا در دوران سالمندی توانایی سیستم ایمنی و عصبی بدن کاهش یافته و این موضوع باعث بروز بیماری های مختلف می شود. لذا نیاز است سالمندان به صورت روزانه تحت کنترل و مراقبت های پزشکی قرار گرفته تا مشکل خاصی برای آنها به وجود نیاید. در صورت بروز مشکل با حضور پرستاران زبده و کار بلد این مشکلات در کمترین زمان ممکن برطرف می شوند. فیزیوتراپی از رایج ترین خدمات پزشکی در آسایشگاه سالمندان می باشد. زیرا مشکلات حرکتی بسیار زیادی به دلایل مختلف ممکن است برای سالمندان به وجود آید. اگر می خواهید سالمند خود از بهترین امکانات رفاهی و پزشکی برخوردار باشد، سرای سالمندان در غرب تهران را انتخاب کنید.

قیمت خانه سالمندان در غرب تهران


قیمت خانه سالمندان در غرب تهران ، عوامل مختلفی بر روی قیمت خانه سالمندان تاثیرگذار می باشد. برخی از این عوامل را می توان فضای مناسب در خانه سالمندان، تعداد مراقب و پرستارها، تغذیه مناسب و تجهیزات پیشرفته نام برد.خانه سالمندان در غرب تهران دارای بهترین امکانات، پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و باتجربه ترین کادر می باشد. این خدمات با مناسب ترین قیمت ها برای سالمندان ارائه می گردد. برای اطلاع از قیمت خانه سالمندان در غرب تهران با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

موقعیت

تهران
همت غرب ابتدای کبیری طائمه شاهین شمالی جنب دبیرستان دخترانت امام موسی کاظم قبل کوچه سنبل پلاک 8
مختصات جغرافیایی: (35.755745, 51.310789)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد