خدمات پرستاری در تهرانپارس

خدمات پرستاری در تهرانپارس

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 609
نمایش داده شده: 227
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱-۰۲-۱۸ ۰۶:۲۵:۳۴
انقضا: ۱۴۰۲-۰۲-۱۸ ۰۵:۲۵:۳۴
در مجموعه های: خدمات پرستاری و بالینی

توضیحات

ارائه خدمات پرستاری، بالینی و مراقبت در منزل زیر نظر متخصصین با تجربه

خدمات پرستاری در تهرانپارس ، متنوع است و با بهترین امکانات و زیر نظر متخصص باتجربه انجام می شود. از خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1. پرستار سالمند
• سالمند سالم و بیمار (پوشکی، لگنی، ویلچری، واکری و آلزایمری)
• اعزام پرستاران
• اعزام پرایوت
• اعزام پرستار حرفه ای با مدرک تخصصی
2. پرستار کودک
• کودک یار
• مادر یار
3. کار در منزل
• امور روتین منزل در سرتاسر مناطق تهران
*خدمات ارائه شده به سالمندان توسط پرستار سالمند:
مهیا کردن غذا برای سالمندان/ هم صحبتی با سالمند/ انجام امور منزل برای سالمند/ همراهی کردن سالمندان سالم برای رفتن به دستشویی و حمام/ تعویض پوشک برای سالمندان پوشکی/ استحمام سالمندان ناتوان/ انجام امور بهداشتی سالمند/ انجام خرید های منزل/ گرفتن لگن برای سالمندانی که توان رفتن به دستشویی را ندارند/ ماساژ دادن با روغن های سنتی/ دادن دارو ها و تمامی اموری که سالمند توانایی انجام آن را نداشته باشد.
*خدمات ارائه شده به کودکان توسط پرستار کودک:
مراقبت و نگهداری از کودکان در منزل/ برنامه ریزی های تفریحی و سرگرمی برای کودک/ دادن شیرخشک به نوزاد/ مهیاکردن غذا و دادن غذا به کودک/ انجام امور روتین کودک اعم از شستن لباس های کثیف نوزاد، تعویض پوشک نوزاد/ آموزش های فکری و درسی به کودکان بر اساس سن کودک/ پرورش خلاقیت و استعداد های کودک/ آموزش های فرهنگی و هنری.
*خدمات ارائه شده به بیماران در منزل توسط پرستار بیمار:
مراقبت های پزشکی از بیماران در منزل شامل دادن داروها و …/ همراهی بیمار در بیمارستان/ غذا دادن به بیمار و نظارت بر غذای او/ انجام تزریقات برای بیمار/ کمک به بیمار در رفتن به دستشویی و حمام/ شستشو و تعویض پانسمان زخم ها از جمله زخم بستر و زخم های دیابتی/ انجام اموری مثل وصل کردن سرم، تزریقات، سوند و ماساژ دادن/ کمک به راه رفتن/ انگیزه دادن به بیمار تا بهبودی سریع تر.
از مزایای پرستاری از بیمار در منزل ، عدم ابتلا به ویروس هایی که در بیمارستان وجود دارد.  مورد دیگر، کسب تجربه اعضای خانواده برای زمانی که پرستار یا مراقب حضور نداشته باشد.

موقعیت

تهرانپارس شرقی, تهران
مختصات جغرافیایی: (35.7411037, 51.5466151)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد