شماره تماس 09905451755
ایجادشده توسط

دکتر ابولفضل رخشان جراحی زیبایی در خیابان شریعتی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 423
نمایش داده شده: 434
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۸-۰۱ ۱۲:۴۹:۵۹
انقضا: ۱۴۰۱-۰۸-۰۱ ۱۲:۴۹:۰۰
در مجموعه های: جراحی زیبایی

توضیحات

جراحی زیبایی یکی از زیر شاخه های جراحی پلاستیک می باشد.

دکتر ابولفضل رخشان جراحی زیبایی در خیابان شریعتی ، جراحی زیبایی مانند هر پدیده دیگری، در عصر طلایی خود رونق یافته و در میان هواخان خود ایجاد شادمانی کرده است. این نوزایی حاصل ترکیل علم، جامعه و روان شناسی است. تکنیک های جدید، مواد بهبود یافته و افزایش مهارت جراحان، جراحی زیبایی را (که زمانی در انحصار افراد مشهور، شجاع و ثروتمند بود) در مسیر اصلی خود قرار داده است.
اکنون عمل جراحی زیبایی توسط جراح زیبایی مطمئن تر، آسان تر و ارائه شدنی تر از گذشته شده است. جراحی زیبایی نقش مهمی در دنیای انسان ها کسب کرده و هر سال مورد استقبال میلیون ها نفر قرار می گیرد. برخی از بیماران، انجام جراحی های صورت، جراحی لیف چشم ها، لیفت صورت، شکل دهی بینی و ایمپلانت چانه را انتخاب می کنند. سایر بیماران به وسیله لیپوساکشن، جراحی پستان، جمع کردن شکم و حتی لیفت بازو و لیفت ران شکل بهتری به بدن خود می دهند.
جراحی زیبایی، یک جراحی واقعی است، بنابراین باید آگاهانه از آن استفاده کرد. در اینجا الفبای جراحی را شرح خواهیم داد. شما اگر تصمیم جدی گرفتید و برای استفاده از ابزارهایی که در این مطلب عرضه می شود وقت بگذارید، سود خواهید برد.

موقعیت

تهران
خیابان شریعتی بین میرداماد و مترو شریعتی کوچه شریفی پلاک شش طبقه همکف
مختصات جغرافیایی: (35.7047281, 51.3686666)
موقعیت مورد نظر در نقشه ممکن است دقیق نباشد