پزشکان عزیز، به صفحه افزودن آگهی در سامانه دکتر کجاست خوش آمدید

آخرین آمار ثبت نام سایت مورخ 97/8/15

0
مطب
0
کلینیک
0
آزمایشگاه
0
فیزیوتراپی
0
داروخانه
0
بیمارستان

لطفا ابتدا نوع آگهی خود را انتخاب نمایید:

درباره انواع آگهی بیشتر بدانید!

با ثبت مطب خود می توانید با امکاناتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم می توانید تمامی امکانات مورد نیازتان را در آن قسمت منتشر نمایید.
از معرفی توانایی های خود گرفته تا درج اطلاعات تماس، موقعیت مطب، گالری تصاویر، امکان فعالسازی نوبت دهی آنلاین (اینترنتی) و بسیاری امکانات دیگر که متناسب با بسته تعرفه ای که خریداری می کنید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
شما پزشک عزیز می توانید مطب خود را به 3 صورت در وب سایت دکترکجاست به نمایش بگذارید:
1. ثبت مطب VIP: با ثبت مطب خود از نوع VIP میتوانید از تمامی امکانات سایت جهت خدمت رسانی به بیماران خود استفاده نمایید.
2. ثبت مطب عمومی: با ثبت مطب از این نوع امکاناتی به مراتب محدودتر از نوع مطب VIP در اختیار شما قرارخواهد گرفت.
3. ثبت مطب رایگان: اگر تمایلی به پرداخت حق اشتراک جهت عضویت در سایت را ندارید ما بر طبق سیاست های خود و به منظور حفظ کاربران سایت و خدمت رسانی به عموم مردم، اطلاعات مطب شما را به صورت بسیار محدود و تنها با ثبت موارد لازم به نمایش خواهیم گذاشت.

پزشکان عزیز می توانید کلینیک خود را به 2 صورت در سایت دکترکجاست ثبت کنید:
1. ثبت کلینیک VIP: از طریق این حق عضویت می توانید تمامی اطلاعات مربوط به مرکز کلینیک خود را (از اطلاعات تماس، ساعات کاری، لیست پزشکان و خدمات قابل انجام گرفته تا گالری تصاویر و نوبت دهی آنلاین) ثبت نمایید.
2. ثبت کلینیک رایگان: از طریق این قسمت می توانید کلینیک خود را به صورت رایگان در سایت ما ثبت نمایید. با این تفاوت که امکاناتی بسیار محدودتر از حالت قبل در اختیار شما قرارخواهد گرفت. در این نوع از ثبت آگهی شما هیچگونه هزینه های پرداخت نخواهید کرد و ما نیز بر حسب سیاست های مشتری مدارانه خود اطلاعات بسیار محدودی از شما در اختیار عموم مردم قرار خواهیم داد.

پزشکان عزیز می توانید آزمایشگاه خود را به 2 صورت در سایت دکترکجاست ثبت کنید:
1. ثبت آزمایشگاه VIP: از طریق این حق عضویت می توانید تمامی اطلاعات مربوط به مرکز خود را (از اطلاعات تماس، ساعات کاری، لیست خدمات قابل انجام گرفته تا گالری تصاویر و نوبت دهی آنلاین) ثبت نمایید.
2. ثبت آزمایشگاه رایگان: از طریق این قسمت می توانید مرکز خود را به صورت رایگان در سایت ما ثبت نمایید. با این تفاوت که امکاناتی بسیار محدودتر از حالت قبل در اختیار شما قرارخواهد گرفت. در این نوع از ثبت آگهی شما هیچگونه هزینه های پرداخت نخواهید کرد و ما نیز بر حسب سیاست های مشتری مدارانه خود اطلاعات بسیار محدودی از شما در اختیار عموم مردم قرار خواهیم داد.

keyboard_arrow_up
امارگیر سایت